Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nekem miért nem tud köszöni?

Nekem miért nem tud köszöni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú már elég régóta ismerjük így a családdal meg minden,bátyámhoz mindig odajön hogy "Hello Feri"és tényleg mindig így de csak neki köszön mikor én is ott vagyok annyira nehéz lenne kinyögnie egy sziát vagy legalább úgy jönne akkor oda hogy szia"sztok"vagy valami,ma is ez történt és baromira rosszul esik és már idegesít is.Szerintetek ezt mért csinálja és mit tudnék tenni én az ügy érdekében hogy ez változzon.A válaszokat előre is köszönöm.

2022. júl. 3. 21:56
 1/7 anonim válasza:
Hát köszönj neki te. Aztán idővel hátha neki is eszébe jut.
2022. júl. 3. 22:12
 2/7 anonim válasza:
Mert nem érdeklek.
2022. júl. 4. 01:20
 3/7 anonim válasza:
Helyesbítek:Mert nem érdekled.
2022. júl. 4. 01:20
 4/7 anonim válasza:
Az élet nagy problémái :D
2022. júl. 4. 06:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszadó van?(tisztelet a kivételnek)
2022. júl. 5. 08:52
 6/7 anonim válasza:
Mi az hogy értelmes válaszadó van-e? Mindenki a legjobb tudása szerint próbált válaszolni erre idejössz és még bunkón kezdesz el viselkedni? Megmondom az öszintét, a taplóság sugározhat rólad amit felismer az emberünk és nagyon helyesen nem köszön, mert nem szeretne bunkókkal konfrontálódni
2022. júl. 5. 19:02
 7/7 anonim válasza:
Legközelebb kérdezd meg tőle, hogy téged miért néz levegőnek.
2023. márc. 7. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!