Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan, aki pár levél...

Van itt olyan, aki pár levél után nem kezd mindenféle irritáló elemzésbe?

Figyelt kérdés
Aki képes kezelni, hogy az emberek különbözőek és nem a saját másolatát keresi. 25 körüli BPi férfivel, vagy Pest megyeivel ismerkednék. Én is ffi! ! de nem vagyok meleg, nem párt keresek, hanem azt, amelyik kategóriában fel van téve a kérdés.
2022. jún. 27. 16:31
 1/7 anonim válasza:
Nekrm inkább problémám van a sok perverzzel, nem az elemzőkkel.
2022. jún. 27. 18:52
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet te nem unnád azt, ha valakivel elkezdenél levelezni aztán az lenne a baja, hogy ha ő ír egy oldalt te miért nem írsz ugyanannyit és elkezdené írkálni, hogy szerinte miért.
2022. jún. 27. 20:18
 3/7 anonim válasza:
Mondjuk ha baszol válaszolni, nem csoda hogy kiakadnak rád.
2022. jún. 27. 21:25
 4/7 anonim válasza:

#2

Azzal lenne problémám, ha te érdemileg nem tudsz semmihez sem hozzászólni.

2022. jún. 27. 22:10
 5/7 anonim válasza:
Na meg egy homár
2022. jún. 28. 12:05
 6/7 anonim válasza:

✅ #2. örülj neki, hogy elemzésbe kezd :D Mert ez azt jelenti hogy szeretne folytatást !

✅ Ha valaki képtelen írni ! Ha valaki képtelen a kommunikációra - azt ott hagyom :D

✅ Szóval örülj, hogy valaki szeretne veled szintet lépni, és folytatni amibe belekezdtetek

✅ Én ha látom hogy keveset írsz - akkor én is keveset írok - a végén az lesz hogy nem írunk egymásnak :D - Vagy már az elején tovább lépek :D

2022. jún. 29. 02:59
 7/7 anonim válasza:
✅ Szóval örülj, hogy volt valaki aki nem leszarta az egészet, hanem próbált beletenni a dologba...
2022. jún. 29. 03:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!