Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Tényleg ilyen nehéz neten...

Tényleg ilyen nehéz neten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az emberek nagy része vagy troll vagy valóban hülye.

Még azok akik nyíltan barátkozni akarnak is vagy nem írnak vissza vagy eltűnnek 1-2 nap alatt.

Akik vissza írnak 2 naponta egyszer teszik.Akkor is 1-2 mondatos semmitmondó válasszal.Amiből nem lehet tovább vinni a beszélgetést.


2022. jún. 15. 21:24
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nekem sikerült sok éves barátságot, haverságot, levelezőtársat, párkapcsolatot (ebből nem volt sok éves, max 2 éves), munkát.......

Sok fajta kapcsolatot kiépíteni.

Nem tűnik annyira nehéznek, de nekem ilyen az életvitelem, van időm beszélgetni, levelezni, játszani stb...


F

2022. jún. 15. 21:32
 2/13 anonim válasza:
Ha megnézed a társadalmat akkor a legtöbb ember ingerszegény, + nagyon fel van gyorsulva a világ, azonnal akarnak mindent úgy, hogy tenni már kevésbé tesznek érte és ez igaz az emberi kapcsolatokra is. De ha megfigyeljük akkor az érdeklődésüket is egyre nehezebb felkelteni és fenntartani hosszabb ideig.
2022. jún. 15. 21:32
 3/13 anonim válasza:
Nekem sem sikerült, csak egyszer találnom magamnak egy párt. Nem titkoltan szeretnék párt találni, csak a legtöbb lány vagy eltűnik, vagy egyáltalán nem válaszol, holott írják a kérdésben, hogy fognak válaszolni. Ha meg esetleg tovább tartana a beszélgetés, akkor pedig az megy, hogy csak én érdeklődöm, a másik nem. Szóval igencsak ritka, de egyszer én is megoldottam
2022. jún. 15. 21:52
 4/13 anonim válasza:

Nem csak ott.

A különbség annyi, hogy "face to face" a többség bátortalan a hirtelen ignorálásra, meg eleve kezdeményezni sem úgy szokott az ember, hogy random odamegy beszélgetni valakihez, hogy legyen a barátja. De ettől még ugyanúgy rossz a helyzet.

2022. jún. 15. 21:52
 5/13 anonim válasza:
Nemtől függ szerintem. A pasik teollok, a lányok meg vagy defektesek, vagy pasik valójában. Mindenki más már rég elkelt 👍
2022. jún. 15. 22:28
 6/13 anonim válasza:
Szerintem is nehéz (igaz, nem is próbálkozok ;))
2022. jún. 15. 22:38
 7/13 anonim válasza:
Ma már szerintem is nehéz, de kb 10 évvel ezelőtt még könnyebb volt.
2022. jún. 15. 23:19
 8/13 anonim válasza:
Aki normális annak nem nehéz. Aki defektes valami módon (idióta, ronda, kövér, stb...) annak nehéz az életben is meg neten is.
2022. jún. 16. 07:26
 9/13 anonim válasza:

Tényleg...

F.

2022. jún. 16. 07:58
 10/13 anonim válasza:
Szerintem kifejezetten könnyű ismerkedni. Ha már elég jól megvagytok, nagyon kell vigyázni mert ha valamit félreért, vagy magára vesz, pedig nagyon nem kéne akkor simán letilthat. Ez élőben nyilván nem fenyeget, mert ott vagy mellette. Itt bármikor leléphet. Amilyen könnyű felépíteni, olyan könnyű romba dönteni
2022. jún. 16. 21:43
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!