Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetünk és ha úgy alakul,...

Beszélgetünk és ha úgy alakul, idővel válunk barátokká? :)

Figyelt kérdés

Néhány basic info rólam, kérlek olvasd el mielőtt bármit írnál.


Egyetemi éveim vége fele járok, jelenleg fejlesztőként dolgozom, a szabadidőm nagy részét pedig az edzés és az éppen aktuális hóbortjaim teszik ki. Alapjáraton introvertált személyiség vagyok, de nagyon szeretek beszélgetni és bármilyen programot szervezni, ami kapcsolatos az érdeklődési köreimmel.


Sok sorozatot, filmet, animet nézek, szoktam játszani is (főleg single player játékokkal, csak hogy senki ne élje bele magát, nem vagyok vevő cod partykra :D), szeretek dolgokat összerakni, legokat, maketteket, mechanikus modelleket, néha még olvasni is szoktam, de sajnos egyre kevesebbet. Habár nagyon jól elvagyok a kis világomban, rendszeresen sportolok és igénylem a fizikailag aktív programokat, kirándulásokat is, mint pl biciklitúrák, hegymászás, persze csak óvatosan, nincs kedvem egy szakadékban végezni. Tenisz partner is kerestetik, régóta szeretnék már megtanulni. :D Nem szeretek bulizni, a társasjáték estek, grill partyk bejönnek, de a klasszikus szórakozóhelyek és a nagy alkoholfogyasztások eléggé taszítanak.


Kit, mit keresek?

- Beszélgetőpartnert, akivel lehet hosszasan megvitatni témákat hétköznapi dolgoktól az élet nagy, elvontabb kérdésköréig.

- Barátot, akivel csinálunk közösen fun dolgokat, élményeket és emlékeket szerzünk, támogatjuk egymást.

- Nyitottságot, kíváncsiságot, intelligenciát, empátiát.


Sokat kérdezek, sok minden érdekel, szeretem ha az emberek kifejtik a véleményüket, szeretem ha egy beszélgetés minőségi, ezért fontos, hogy te is ugyanígy vélekedj erről, ne kelljen harapófogóval kihúzni mindent és ne egyszavas válaszokban reagálj.

Néha lemerülök és kell egy kis egyedüllét, olyankor kevésbé vagyok aktív, de szerintem ezt minden introvertált érti.


Mellékes dolog, viszont mindenki tudni akarja: nő vagyok.


Akinek szimpatikus vagyok és van kedve, írjon privátban :)


2022. jún. 13. 00:12
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szerintem csak te tehetsz arról, hogy nincsenek barátaid :)
2022. jún. 13. 23:56
 12/14 anonim válasza:
Hol tudnánk folytatni a beszélgetést?
2022. jún. 14. 07:16
 13/14 anonim válasza:

Sehol... ez egy pasi...

vagy egy troll

2022. jún. 14. 10:01
 14/14 anonim válasza:
Kamu...
2022. jún. 29. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!