Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetünk és ha úgy alakul,...

Beszélgetünk és ha úgy alakul, idővel válunk barátokká? :)

Figyelt kérdés

Néhány basic info rólam, kérlek olvasd el mielőtt bármit írnál.


Egyetemi éveim vége fele járok, jelenleg fejlesztőként dolgozom, a szabadidőm nagy részét pedig az edzés és az éppen aktuális hóbortjaim teszik ki. Alapjáraton introvertált személyiség vagyok, de nagyon szeretek beszélgetni és bármilyen programot szervezni, ami kapcsolatos az érdeklődési köreimmel.


Sok sorozatot, filmet, animet nézek, szoktam játszani is (főleg single player játékokkal, csak hogy senki ne élje bele magát, nem vagyok vevő cod partykra :D), szeretek dolgokat összerakni, legokat, maketteket, mechanikus modelleket, néha még olvasni is szoktam, de sajnos egyre kevesebbet. Habár nagyon jól elvagyok a kis világomban, rendszeresen sportolok és igénylem a fizikailag aktív programokat, kirándulásokat is, mint pl biciklitúrák, hegymászás, persze csak óvatosan, nincs kedvem egy szakadékban végezni. Tenisz partner is kerestetik, régóta szeretnék már megtanulni. :D Nem szeretek bulizni, a társasjáték estek, grill partyk bejönnek, de a klasszikus szórakozóhelyek és a nagy alkoholfogyasztások eléggé taszítanak.


Kit, mit keresek?

- Beszélgetőpartnert, akivel lehet hosszasan megvitatni témákat hétköznapi dolgoktól az élet nagy, elvontabb kérdésköréig.

- Barátot, akivel csinálunk közösen fun dolgokat, élményeket és emlékeket szerzünk, támogatjuk egymást.

- Nyitottságot, kíváncsiságot, intelligenciát, empátiát.


Sokat kérdezek, sok minden érdekel, szeretem ha az emberek kifejtik a véleményüket, szeretem ha egy beszélgetés minőségi, ezért fontos, hogy te is ugyanígy vélekedj erről, ne kelljen harapófogóval kihúzni mindent és ne egyszavas válaszokban reagálj.

Néha lemerülök és kell egy kis egyedüllét, olyankor kevésbé vagyok aktív, de szerintem ezt minden introvertált érti.


Mellékes dolog, viszont mindenki tudni akarja: nő vagyok.


Akinek szimpatikus vagyok és van kedve, írjon privátban :)


2022. jún. 13. 00:12
1 2
 1/14 anonim válasza:

Én biztos nem leszek az alkalmas partner, mert bár szeretek levelezni, és beszélgetni nagyon, de amúgy olyan szinten introvertált vagyok, hogy kimozdulni sem szeretek nagyon a lakhelyemről.

Viszont annyit akartam írni, hogy mivel teniszpartnert, illetve grillezni stb is szeretnél találni barátokat, egy körülbelüli lakhelyet szerintem írhatnál bele, vagy mondjuk hogy minek 20km-es körzetében. :)

2022. jún. 13. 04:09
 2/14 anonim válasza:
Elsőre szimpatikus az írásod, kíváncsi lennék, milyen korosztályban keresel beszélgetőpartnert. Viszont ellene szól, hogy én teljesen más vonalon élek, mint introvertált férfi, így lehet, hamar megszűnne a beszélgetés.
2022. jún. 13. 08:10
 3/14 anonim válasza:
Sok a hasonlóság bennünk, ha gondolod szívesen megismernélek. Viszont én nappal élek, amikor kiírtad a kérdést a legtöbb esetben már alszom. Dolgozom, így nem engedhetem meg magamnak a bagoly életmódot. Digitális nomád vagyok, bárhonnan tudok dolgozni ahol van net és áramforrás és szeretek is eljárkálni.
2022. jún. 13. 08:33
 4/14 anonim válasza:
Teljesen korrekt bemutatkozást írtál. Az, hogy nem akarod szakadékban végezni hegymászás közben olyan szintű pozitivitás sugároz, amit bárki megirigyelhetne. Én már a lépcsőfordulónál azt nézem hogy törhetném össze magam. Remélem ez a hozzáállás segít majd megtalálni a megfelelő embert, hogy együtt hasítsatok majd a céljaitok felé, ami természetesen nem egy szakadék lesz.
2022. jún. 13. 08:55
 5/14 anonim válasza:

Sosem volt még pozitív tapasztalatom a Gyakori Ismerkedés részében, de gyermeki naivitással megint teszek egy próbát.


Magam is sok minden után érdeklődő típus vagyok és szívesen beszélgetnék veled, hátha kialakul köztünk akár barátság is. Bár introvertált vagyok és nehezen ismerkedem, azért tennék egy próbát személyes találkozó terén is (többek között azért, mert elegem van abból, hogy három-négy levélváltás után felszívódik a partner), persze nem rögtön.


Empátiából nincs hiány, érdeklődő vagyok, szeretek érdekes témákban jókat beszélgetni, a civilizált vitákat is értékelem. Ha gondolod, beszélgethetünk. 32 éves férfi vagyok.

2022. jún. 13. 12:53
 6/14 anonim válasza:
Ha nem vagyok túl fiatal, nekem is lenne kedvem beszélni, 20 éves lány vagyok. Itt annyira nem szeretnék hosszas bemutatkozást írni, de privátban szívesen mesélek magamról. Ha gondolod írj.
2022. jún. 13. 13:27
 7/14 anonim válasza:
A leírásod alapján te maga vagy a tökéletes Nő aki minden 100 évben csak egyszer jön el közénk. Mi szükséged van arra, hogy pont itt szerezz kapcsolatokat?
2022. jún. 13. 19:36
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van lehetőségem barátokat találni, munkahely nem arra való, nem is akarom keverni a kettőt, egyetemen sok embert megismertem, de nem sikerült tartós ismeretséget kötni, kivéve egy emberrel, viszont ő kicsit más típus mint én, és 2 év alatt nem igazán léptünk tovább a jó ismerősök viszonyán, régebbről sincsenek nagyon emberek, akikkel tartjuk a kapcsolatot, más irányokba mentünk, és inkább olyan embereket akarok magam köré, akik hasonlóak hozzám. Nem fordulok meg sok helyen, ahol annyira lehetne barátkozni, de introvertáltként nem is lenne komfortos kezdeményezni, így maradt az internet.
2022. jún. 13. 22:38
 9/14 anonim válasza:
Ha gondolod beszélgetésben én is benne lennék, de ennél többet így előre nem mernék mondani, azt csak idővel lehet meglátni.
2022. jún. 13. 22:42
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze, én se akarok egyből találkozni :D Ha meg van a közös hang úgyis alakulnak a dolgok.
2022. jún. 13. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!