Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mentornak jelentkeznék, és...

Mentornak jelentkeznék, és mentort is keresek egyben?

Figyelt kérdés

Azt hiszem elsőként bemutatkozok: 18 éves lány vagyok, közgazdaságtan iránt érdeklődök. Szeretek sportolni, festeni, varrni, utazni, pc játékokat nyomni, animézni, de igazából MINDENRE nyitott vagyok. Nem hiszem, hogy volt már dolog, aminek a kipróbálására nemet mondtam :D

Az alapkoncepció az, hogy elvégeztem a gimnáziumot (még vannak szóbelik), és érzem, hogy teljesebbé tenné az életem, ha lenne valaki, akit átsegíthetek ezen a hosszú úton, ameddig felnő. Persze én is gyerek vagyok még, de ha tudok, szeretnék segíteni a kevésbe élettapasztalatommal :'3 Az ideális mentoráltom 8.-10. osztályos, főleg lány, de fiúkat sem zárok ki :) Miért is keresek valaki "nyűgöt"? Egész jó eredmennyel végeztem, nagy eséllyel felvesznek az egyetemre, amit megjelöltem első helyre, de út közben volt sok sok alkalom, mikor szinte feladtam, vagy teljes Pal-fordulatot vettem. Mindig voltak idősebbek, akik segitettek, támogattak, de mindig is vágytam valakire, aki ellát a tanácsaival, és szigorúan, de kedvesen tereget amerre igazán mennem kell. Szeretném ezt megadni valakinek, de előttem is áll még pár év egyetem, szóval ha valaki idősebb, tapasztaltabb nálam, szívesen venném a segitséget^^

Nem feltétlenül kritérium, hogy borzalmasan stabil legyél, éltanuló, ambíciózus, bomba alakú, és amúgy mindenben is tökéletes. Ha a hajlandóság megvan, valószínűleg megtaláljuk a közös hangot ^^

Légyszi privátban írjatok, esetleg az ötletet itt is lehet véleményezni, és kérdezni is, de örülnék ha a "jelentkezők" mesélnének picit magukrol :)



(Nem szeretek ezzel kezdeni, de van egy szerető párom, ez NEM ismerkedős kérdés, egy mentor-mentorált barátságot keresek)



2022. jún. 3. 20:02
 1/7 anonim válasza:
Te magadnak is keresel valaki mást?
2022. jún. 3. 20:05
 2/7 A kérdező kommentje:
Keresek is, és vállalok is. Akit keresek az nyilván egyetemista vagy idősebb annál :)
2022. jún. 3. 20:09
 3/7 anonim válasza:
Nos, a 30 évemmel lehet túlkoros vagyok, de szívesen segítek.
2022. jún. 3. 21:17
 4/7 anonim válasza:

Mikor elolvastam, hogy MINDENRE nyitott vagy megsajnáltalak rendesen. Te jó ég mennyi privátot kaphatsz emiatt :D


Az ötlet amúgy nem rossz, bár kétlem hogy találnál hozzá megfelelő embert.

2022. jún. 4. 00:16
 5/7 anonim válasza:
Picit erőltetett ez s keresés de nem mondanám rá azt, hogy rossz gondolat. Szerintem a platform a rossz amin keresel. Itt hátsó szándékkal fognak rád írni.
2022. jún. 4. 06:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem írt senki hátsó szándékkal azt figyeljétek :DD Tudnátok ajánlani esetleg jobb platformot?
2022. jún. 4. 10:13
 7/7 anonim válasza:

Én nagyon szívesen mentorálnálak. 20 éves vagyok, egyetemista, közgazdasági szakon, szóval azt hiszem ideális lennék:)

Írj, ha gondolod, és privátban szívesen mesélek többet:)

2022. jún. 10. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!