Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Leírnátok nekem egy érdekes...

Leírnátok nekem egy érdekes gondolatotokat privát üzenetben?

Figyelt kérdés

Tényleg bármilyen témához kapcsolódhat, semmilyen megkötést nem adok. Lehet egymondatos szentencia és akadémiai székfoglaló hosszúságú szöveg is. Szólhat tudományos kérdésről, filozófiairól, de hétköznapi tematikájú is lehet -- azt hiszem, világosan körülírtam a bármi fogalmát.


A lényeg mindössze annyi, hogy saját kútfőből származzon.


Illetve örülök, ha írtok mellé nevet és kort is. Én magam 24 éves fiú vagyok.


2022. máj. 26. 23:10
1 2
 11/12 anonim válasza:

Az igazi élet akkor kezdődik, amikor teljesen megértetted istent, és ez nem ebben a dimenzióban történik általában.


Jézus halálakor magasabb spirituális szinten volt, mint egy átlag őrangyal.


Sokan akik leírhatatlan csodákat tapasztaltak drogoktól, meg fognak lepődni mi az igazi jó érzés, miután meghalnak, ami a legélvezetesebb történés.


Gyakorin nem lehet rendes kérdést kiírni, mert az adminok azt hiszik hazudsz, mert pici az elméjük.


A meditáció a leghasznosabb, legélvezetesebb, stb dolog, amit egy harmadik dimenziós létező tehet.

2022. máj. 27. 21:47
 12/12 anonim válasza:
Nem
2022. máj. 28. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!