Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Leírnátok nekem egy érdekes...

Leírnátok nekem egy érdekes gondolatotokat privát üzenetben?

Figyelt kérdés

Tényleg bármilyen témához kapcsolódhat, semmilyen megkötést nem adok. Lehet egymondatos szentencia és akadémiai székfoglaló hosszúságú szöveg is. Szólhat tudományos kérdésről, filozófiairól, de hétköznapi tematikájú is lehet -- azt hiszem, világosan körülírtam a bármi fogalmát.


A lényeg mindössze annyi, hogy saját kútfőből származzon.


Illetve örülök, ha írtok mellé nevet és kort is. Én magam 24 éves fiú vagyok.


2022. máj. 26. 23:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nemet és kort akartam írni a végén. De nevet is írhattok.
2022. máj. 26. 23:21
 2/12 anonim válasza:

Egy szimuláció amiben élünk. Velünk is játszik valami felsőbb rendű lény és velük is játszanak és így tovább a végtelenségig. (Értsd: pl. Ahogy mi is a GTA-ban játszunk az emberekkel)


Nem hiszem ezt a tényt el, de néha el lehet játszadozni ezzel a gondolattal.

19/l

2022. máj. 27. 00:49
 3/12 anonim válasza:
A csillagok az égen apró sószemek ahogy mi is azok vagyunk onnan. Isten meg majd jön a megváltáskor és egyszerűen felnyal minket.
2022. máj. 27. 06:31
 4/12 anonim válasza:

Vajon miért van az, hogy hideget fújok ha azt mondom "fffúúúú" és meleget ha azt mondom "háááá" ? (tudomány)


Névkornem

2022. máj. 27. 08:41
 5/12 anonim válasza:

Kettőt mondanék :


1. Olyan neten át ismerkedni,mintha attól akarnál jóllakni, hogy szakácskönyvet olvasgatsz.


2.Mivel senki nem születik kétszer,így senki olyannak, aki elhagy,vagy megcsal nem szabad sem új esélyt, sem újrakezdést felajánlani, illetve ilyenbe belemenni. Az ajtó csak kifelé nyílik mindenkinek...


F/ Bpest

2022. máj. 27. 10:08
 6/12 anonim válasza:

Az élet egy hatalmas tapasztalatszerzés.


22/l

2022. máj. 27. 10:27
 7/12 anonim válasza:

Eldöntöttem, hogy függetlenítem magam a rossz társadalmi beidegződésektől. Nincs szükségem munkahelyre azért, hogy mások érdekeit szolgáljam egy hazug, képmutató, rabló rendszerben, nincs szükségem hazug, semmirekellő politikusokra.

Ez nagy szabadságot adott, élvezem az életet, mindig azt csinálom, amihez épp kedvem van, ami örömöt okoz. Nem egyszerű, túl kell lépni ehhez az anyagi függőségen, nem járok milliós külföldi utazásokra, de szerencsére szép helyen lakok 😀!

2022. máj. 27. 10:34
 8/12 anonim válasza:
Néha, mikor széllel szemben pisilek arra gondolok, hogy elfordult tőlem az élet.
2022. máj. 27. 10:50
 9/12 anonim válasza:

Ha állítólag tetszek valakinek és az a valaki nem úgy viselkedik, ahogy kellene.

Akkor nem hiszem, hogy tetszek neki, mert így úgy hat, mintha kitalálta volna.


19/N

2022. máj. 27. 12:14
 10/12 Camorri válasza:

"Mindenki hazudik!"


"Az élet szar játék, de a grafikája odab@sz"


"Mindenki a boldogsághoz vezető utat keresi, pedig az út maga a boldogság"


Érdekesség: japánban megcsalásnak számít ha ellenkező nemű emberrel töltesz el időt önszántadból, de ha csak szexuálisan töltesz együtt időt (érzelmek nélkül), az teljesen elfogadott.


Érdekesség: a feudális japánban a nők engedték előre a férfit, nem úgy mint az európai lovagok, ahol ugye a nőt engedik előre, például egy ajtón.


De felőlem beszélhetünk a shinto vallásról is, amely az egyetlen amit el tudok fogadni.


Vagy a korábban említett 'szimuláció amiben élünk'-ről is.


25/f, és ha már elírtad: Geri vagyok

2022. máj. 27. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!