Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 30 éves kor körül hol ismerked...

30 éves kor körül hol ismerkedik az ember lánya?

Figyelt kérdés
Idén 30 leszek és nem nagyon "maradtak" barátaim. A 90% már babázik, amit megértek. A maradék 10% külföldön él. Nem lehet gyermekem,pasik terén meg hagyjuk milyen a kínálat... Szerintem szingliként élem le az életem :D Barátokat szeretnék szerezni. Régen könnyen ment,de így 30 körül hol találok olyan korombeli embereket akik szintén gyermek mentesek és nem csak a munkának élnek? Lövésem sincs hogy hol ismerkedhetnék. Adnátok tanácsokat?
2022. máj. 25. 07:39
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:
10.-es, roppant unalmas életed lehet. Inkább ha van asszony azzal törődj, és álljatok rá a babaprojektre. Hidd el jobban jársz, ha már ennyi időd van...
2022. máj. 25. 22:22
 22/45 anonim válasza:
21# nincs annak senkije, ki állna szóba vele? :D
2022. máj. 26. 05:17
 23/45 A kérdező kommentje:

Jó ég😂 van itt baj emberek. Csak az a jó életforma amit a nagytöbbség elfogad? Ránk húztak szerepeket hogy a népesség,gazdaság,stb megmaradjon. Ha nem akarok szülni és családozni akkor mi van? Vagy ha az én családom 2 emberből állna? Nem nőttem fel,mert nem állok be a sorba?😂 Elfogadom hogy sokan beállnak,tegyék ami nekik jó,de a hozzám hasonló gondolkodásúakat azért csak megtalálhatom,nem?!

A normális válaszokat köszönöm!

2022. máj. 26. 12:44
 24/45 anonim válasza:
Hagyjad, kérdező. Aki járatos itt az tudja, hogy vannak bentlakós trollok ebben a kategóriában :D
2022. máj. 26. 12:47
 25/45 anonim válasza:
Érdekes, mégis te vagy egyedül….
2022. máj. 26. 12:51
 26/45 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok "egyedül", de inkább úgy fogalmaznék hogy kevés a hozzám hasonló és nehéz megtalálni a másikat a tömegben. :) Az emberek szeretik a megszokott mintát tovább vinni,szeretnek megfelelni az elvárásoknak, szeretnek tartozni valahová. Én is szeretnék tartozni valahová csak épp nem a nagytöbbséghez. Ez tényleg ekkora gond és felfoghatatlan?😅
2022. máj. 26. 12:59
 27/45 anonim válasza:

Nem gond egyáltalán, csak nem értem miért jobb bonyolítani az embernek a saját életét.

Szellem szembe pisálni.

2022. máj. 26. 13:03
 28/45 anonim válasza:

Ok. Szeretnél tartozni máshoz. Mit is tudsz nyújtani?

A mérhetetlen kiválasztottságérzeteden kívül persze...

2022. máj. 26. 13:10
 29/45 anonim válasza:
Kérdező, megsértetted a sok droidot. Ők igazából irigylik a mi szabadszellemünket, és a bátorságunkat. Hagyd rájuk...
2022. máj. 26. 13:13
 30/45 A kérdező kommentje:
Kiválasztottságérzet😂 naaa ez tetszik😂
2022. máj. 26. 13:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!