Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 30 éves kor körül hol ismerked...

30 éves kor körül hol ismerkedik az ember lánya?

Figyelt kérdés
Idén 30 leszek és nem nagyon "maradtak" barátaim. A 90% már babázik, amit megértek. A maradék 10% külföldön él. Nem lehet gyermekem,pasik terén meg hagyjuk milyen a kínálat... Szerintem szingliként élem le az életem :D Barátokat szeretnék szerezni. Régen könnyen ment,de így 30 körül hol találok olyan korombeli embereket akik szintén gyermek mentesek és nem csak a munkának élnek? Lövésem sincs hogy hol ismerkedhetnék. Adnátok tanácsokat?
2022. máj. 25. 07:39
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:

Megértelek, én is így éreztem 29 éves koromig, hogy "nem sikerült családot alapítani".


Már én is "kifutottam az időből" gyermekvállalás terén (48 évesen,) de azért talán örökbefogadott gyermekem még lehet. Keresztgyermekem sem lett, sokféle körülménynél fogva.


Te még lehetsz várandós, mert az orvosok akár tévedhetnek is - ha meddőnek nyilvánítanának! Ezen ne aggódj! :)


"Pasik"? Hát eléggé vegyes tapasztalataim vannak. Egy külföldi volt, akivel még a házasság gondolata is megfordult a fejemben, annyira Úriemberül viselkedett velem.


Jelenleg igyekszem a munkámnak élni. Örülök, hogy van. Élvezem, hogy a szakmámban jártam sikerrel (gyors- és gépíró.)


Idősebb barátnő (plusz 18 esztendő hozzád képest,) már túlkoros lenne? :)

2022. máj. 25. 07:59
 2/45 anonim válasza:
a hobbijaid mentén, utazások révén, stb.
2022. máj. 25. 08:08
 3/45 anonim válasza:

Én 29 vagyok csak épp férfi.

De én is gondolkodtam már ezeken a dolgokon, amiket te is említettél.

Volt osztályomban is sokan "leülepedtek" már, ezért is hagyom ki osztálytalálkozót 😃

Én könnyen szoktam ismerkedni, de kevés az olyan ember vagy lány, akire azt mondanám végre valaki.

Én jobban kedvelem az elvontabb figurákat. Akikkel lehet beszélni életről, könyvekről, filmekről, akinek sajátos egyénisége van....és nem ez nem gyakori.

2022. máj. 25. 08:45
 4/45 anonim válasza:
33 éves örökszingli vagyok, és érdeklődve figyelem eme kérdést :)
2022. máj. 25. 08:49
 5/45 anonim válasza:
Neten, bárhol.
2022. máj. 25. 09:02
 6/45 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy BÁRMELYIK társkeresőn nem árasztan el mindenféle ember mindenféle üzenettel.
2022. máj. 25. 09:19
 7/45 anonim válasza:

"pasik terén meg hagyjuk milyen a kínálat... "

... vagy csak te nem kellesz nekik. Nem biztos ám, hogy mindig a másikkal van a baj. Sőt...


"hol találok olyan korombeli embereket akik szintén gyermek mentesek és nem csak a munkának élnek?"

És egy barátsághoz miért elengedhetetlen feltétel, hogy ne legyen gyerke? De tapasztalatból mondom, hogy egy barátságban az életkor sem komoly akadály.

2022. máj. 25. 09:23
 8/45 anonim válasza:
Barátság extrákkal? 29/F
2022. máj. 25. 09:37
 9/45 A kérdező kommentje:

Barátság extrákkal,köszi nem :D

7-es, biztos velem is van baj persze,senki sem tökéletes,de a függőket vonzom, az átlagos pedig unalmas.De nyilván én sem lehetek mindenkinek megfelelő. Nem is akarok. Meg a pasi témát hagyjuk is. Nem ez volt a lényeg.

A gyerek ezért "baj" mert nem ér rá az illető "bármikor". Minden kisgyermekes barátom meg van ugyan úgy,de a gyerek miatt kimozdulni nem igen tudnak,a virtuális kapcsolattartás meg hát, virtuális,na.

6-os, nem akarok társkeresőzni,barátokat keresek nem kalandot😅

3-as, valóban nem gyakori sajnos :(

2-es, a hobbim leginkább itthoni program,kreatív dolgokat szeretek csinálni(ékszer,dekoráció,ruhák,táskák,hasonló),de kb még workshopok sincsenek ilyen témában. A másik a munkám ami "hobbi",de sajnos a szakmámban a sok önelégült csak érdek kapcsolatokat köt,nem valódiakat.

Régebben imádtam az autókat is,de ott a lányokat inkább kézről kézre adnák nem haverkodnának velük😅 én meg a "csúnyábbik" fajta vagyok,nem a csini cuki autós lány hanem a kicsit fiúsabb husi😆 bele is untam, már nem az autókba hanem az őket körüllengő emberekbe.

1-es a gyerek dolgot annyira (még) nem bánom,lehet később fogom,de szerintem nekem amúgy sem menne.A barátság viszont nem korhoz kötött szerencsére:)

2022. máj. 25. 10:09
 10/45 anonim válasza:
Barátkozhatunk, ha szeretnéd. Hasonló kor, gyerek nincs és egy darabig még nem is lesz, távolság nem probléma, bár dolgozom, de az embernek arra van ideje amire szeretné, tartja a mondás.
2022. máj. 25. 10:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!