Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetés, barátkozás?

Beszélgetés, barátkozás?

Figyelt kérdés

Biztosan rám ismernek páran, de...

35 éves elvált nő vagyok. Van 3 gyerekem. Jelenleg még nem velem vannak, de rajta vagyok az ügyön..

Szeretnék beszélgetni! Esetleg barátkozni!

Nem! Nem a gyerekekről és nem a helyzetemről!

Na most kérdem én! Ha beszélgetünk, vagy barátkozunk... Nem mindegy hogy hogy nézek ki? Miért baj ha 3 gyerekem van?

Ha olyan vagyok mint egy troll, akkor velem már nem is lehet beszélgetni?

Vagy ha kiderül hogy van gyerekem, akkor másról már nem is tudok beszélni csak róluk?


Valaki magyarázza már el nekem, hogy működik a mai világ, mert a jelek szerint nagyon lemaradtam...........



2022. máj. 20. 00:12
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled ha még mindig keresel barátokat
2022. máj. 21. 06:35
 12/14 anonim válasza:
Miért gondolod, hogy felismernek?
2022. máj. 21. 10:31
 13/14 A kérdező kommentje:

#12

Azért mert ez már nem az első kérdésem! De mindenki a többség a gyerek témáról faggat, közben meg azt érzem hogy unják...

2022. máj. 21. 12:56
 14/14 anonim válasza:

Szóval, akkor "népszerű" vagy itt?

Engem a gyerekek különösebben nem izgatnának, max ha szóba kerül. Viszont a képcsere nálam alap, a megbízhatóság miatt.

2022. máj. 21. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!