Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Keresel barátot?

Keresel barátot?

Figyelt kérdés

Szia kedves idegen.

Hadd mutatkozzak be. 33 éves Budapesti férfi vagyok, aki az elhívatott munka mellett szeretne további barátokra szert tenni.

Szeretem a kreatív hobbikat és a szabadban lenni. Zenét hallgatni nagyon szeretek.

Ha lenne kedved megisnerni, akkor nehabozz és írj!


2022. máj. 19. 21:09
 1/4 anonim válasza:
Írj privátban, szívesen ismerkedem.
2022. máj. 19. 21:13
 2/4 anonim válasza:

Kerestem,de mivel itt csak linkekbe és szexre menőkbe botlottam, már nem keresek.

Se kreatívan, se máshogy :)

2022. máj. 20. 05:04
 3/4 anonim válasza:
Írhatsz nekem is, ha elfogadod, hogy tényleg csak barátkozni szeretnék. És nem Magyarországon élek, ezt fontos megjegyezni előre.
2022. máj. 20. 10:17
 4/4 anonim válasza:

29F vagyok, karrieristának tartom magamat, a barátok akikkel online tartom a kapcsolatot hobbiban (gaming) és szakmai dolgokban is hasonló érdeklődésűek (programozás, grafika), viszont szoktunk más témákról is jókat beszélgetni.

Ha szeretnél írj.

2022. máj. 20. 10:43

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!