Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kivel mi történt ma mostanában ?

Kivel mi történt ma mostanában ?

Figyelt kérdés

Csak beszélgetni szeretnék, nagyon unatkozom


Én dolgozni voltam majd munka után vittem el a kutyát állatorvoshoz végre elmúlt a hasmenés,erre most meg hányt :(



2022. máj. 17. 18:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
Vettem nádcukor melaszt és csináltam azzal sötét barna cukrot, főztem bobat és badabimm badabumm, bubble tea.
2022. máj. 17. 18:59
 2/13 anonim válasza:
Én is dolgozni voltam, hazajöttem és összedobtam egy lasagne-t, most pedig leakarom szedni a függönyöket, hogy kimossam majd holnap. Csak még erőt gyűjtök magamon :)
2022. máj. 17. 19:09
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 első ilyet még sosem hallottam ez az étel mi pontosan


#2 hu én ilyenkor este 19 után már semmit nem bírok megcsin

2022. máj. 17. 19:15
 4/13 anonim válasza:

Szegény... Tudni lehet mi baja a kutyinak?

Én dolgoztam, túlóráztam, most pihenek, elég elfogadható volt a mai napom.

2022. máj. 17. 19:32
 5/13 anonim válasza:
Ez nem étel. Vagyis az is. Na szóval ez alapvetően tápióka keményítőből készült rágós de puha golyócskák sötét nádcukorszirupban és tej vagy tejes tea van rá öntve és egy nagyon nagy szívószálon szívod a löttyöt a táoióka golyókkal együtt.
2022. máj. 17. 20:42
 6/13 anonim válasza:

Egész nap bent kuksoltam a szobámban. Animeket néztem, illetve készültem kicsit számvitel vizsgára.


#vizsgaidoszak

2022. máj. 17. 22:10
 7/13 anonim válasza:
Én dolgoztam, utána kimentem edzeni, majd este filmeztem míg be nem aludtam.
2022. máj. 18. 06:40
 8/13 A kérdező kommentje:

bakteriális és élesztőgomba- túlszaporodás és bőrfertőzés okozza a

súlyosabb bőrelváltozásokat, melynek hátterében számos kórkép állhat. Ennek kezelése mindenképpen elsődleges a

továbblépéshez és az alap bőrbetegség diagnózisának felállításához!

Leggyakoribb kiváltó okai a bakteriális/ élesztőgombás bőrfertőzéseknek: allergiás bőrgyulladás, parazitózisok (bolhásság,

szőrtüszőatkásság) vagy hormonális kórképek okozzák a bőr immunrendszerének gyengülését és a következményes

bőrfertőzéseket.


Fő ok akkor derül ki,hogy ez mi okozza ha eltűnik az a gomba

2022. máj. 18. 15:42
 9/13 anonim válasza:
Figyeljél. Ha gombás a lábad ne nagyon mászkálj emberek közelébe cipő nélkül. Az lenne a legjobb, ha felvennél egy gumicsizmát oszt száműznéd magad a pusztába.
2022. máj. 19. 06:03
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez a kutyának a baja
2022. máj. 19. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!