Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok ti hogyan reagálnátok?

Lányok ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan valaki akit megbántottál nagyon! olyanokat irna neked, hogy takarodj nem akarok rolad többé hallani semmit te qurva! Éreznél bűntudatot?
2022. máj. 14. 15:25
 1/6 anonim válasza:
Hát erősen szegényes így a történet. Számít hogy mivel bántottam meg, hogy szándékos volt-e. Ha jogosan haragudna akkor kicsit bűntudatom lenne, de nem vinném túlzásba az önhibáztatást ha az illető megbeszélés helyett instant lekurváz. Még örülnék is hogy megszabadultam egy ilyen embertől.
2022. máj. 14. 15:35
 2/6 anonim válasza:

Igen, ahogy az 1-es válaszoló írja: mivel bántottam meg, hogy szándékos volt-e? De ez nagyon erősen helyzetfüggő!


Kicsit voltam hasonló helyzetben egy férfival, mint ahogy az eredeti kérdés érzékelteti, de végül elsimult a dolog. (Bizonyos részben a kollégája segített rendet tenni a történetben.)


Frissen elhunyt édesanyám emlékét bántotta meg érdektelen szavaival, ezért lettem rá nagyon mérges. Hat hónapig tartott a "haragszomrád", mikor ISTENI CSODAKÉNT elsimult valahogy a történet.


Utólag kiderült az illetőről, hogy a túl sok munkától volt ingerült. (Amióta vannak rendszeresen szabad hétvégéi, sosem látom idegesnek. Teljesen nyugodt, laza, barátságos viselkedése van.) Ilyennek is ismertem meg eredetileg még régebben...

2022. máj. 14. 17:05
 3/6 anonim válasza:

Ja, és annyit tennék hozzá, hogy SZÓBAN hangzottak csak el kölcsönös felindulásaink. (Mikor írásban kezeltem a konfliktust, nagyon közel voltunk hozzá, hogy újra összemelegedjünk...)


A történet vége: barátok maradtunk, de nem kezdtünk mégsem párkapcsolatba. Ösztönösen éreztem rajta - minden közeledési kísérleténél -, hogy nem ő az igazi. Nem tudtam 100%-ig vonzódni hozzá szinte sosem.

2022. máj. 14. 17:08
 4/6 anonim válasza:
Letiltanám a francba. Kétlem hogy szándékosan megbántanék valakit annyira hogy bűntudatom legyen, ha meg véletlen volt és nem akar nyugodtan beszélni csak krvázik akkor főjjön csak magának, nem az én gondom.
2022. máj. 14. 22:20
 5/6 anonim válasza:

Megírnám neki, hogy nem állt szándékomban megbántani, de elrontottam, ha nem bocsát meg, megértem, és a kérésének eleget téve többet nem keresném.


Ha közeli ember lenne, rosszul esne az elvesztése, de nem tudok bocsánatért könyörögni (kérni igen), inkább elfogadom, hogy elrontottam.

2022. máj. 14. 22:37
 6/6 anonim válasza:
Én biztos hogy nem állnék szóba vele,mit képzel magáról? Hogy beszél? Akárki is egy nővel nem beszélünk így.
2022. máj. 17. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!