Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki beszélni?

Szeretne valaki beszélni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és eléggé rosszul vagyok lelkileg. Van olyan esetleg aki tudna velem beszélgetni és tanácsokat adni? A bajom röviden annyi a szüleim elváltak az anyukám néha iszik és olyankor nagyon rosszul vagyok lelkileg. A suliba kiközösítenek barátaim nincsenek szeretet hiányom van nem nagyon találom a helyem a világban. Köszönöm annak aki ezt elolvasta...

2022. máj. 5. 22:22
 1/7 anonim válasza:

Nyugodtan írhatsz ha gondolod, szívesen beszélgetnék veled, meg hátha tudok segíteni. (Sok szaron vagyok túl én is)

Most én sem vagyok jó passzban, de holnap biztosan válaszolok. 17L

2022. máj. 5. 22:24
 2/7 anonim válasza:
Írj nyugodtan.
2022. máj. 5. 22:43
 3/7 anonim válasza:

Milyen korosztállyal leveleznél a legszívesebben? És milyen neműekkel?


Helyileg honnan? Szeretnéd a személyes találkozást is azzal, akinek leírod a problémáidat?

2022. máj. 5. 22:56
 4/7 anonim válasza:
Szia! Nekem is nyugodtan írhatsz. Nagyon szívesen meghallgatlak, beszélgetek veled, és segítek bármiben, amiben csak tudok.
2022. máj. 5. 23:14
 5/7 anonim válasza:
Hármassal vigyázz, már személyes találkozóról beszél, valószínűleg nem sok jó sülne ki belőle.
2022. máj. 6. 00:55
 6/7 anonim válasza:

5-ös válaszoló:


Ki beszélt személyes találkozóról?! Én azt kérdeztem, hogy szeretné-e! Nem, egyáltalán nem kötelező semmi, ha nem akar. Az Ő saját döntése.


Nem kellene hibát keresni ott, ahol nem muszáj...

2022. máj. 6. 05:02
 7/7 anonim válasza:
Írj, ha szeretnél
2022. máj. 6. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!