Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan fiúk/férfiak,...

Vannak itt olyan fiúk/férfiak, akik szeretnek és sokat is beszélnek?

Figyelt kérdés
A mostani helyzet miatt több a szabadidőm, és szeretnék olyan emberekkel beszélgetni, akikkel tényleg lehet.

2021. márc. 31. 03:37
 1/9 anonim válasza:
Hát én eléggé visszahúzódó vagyok így lassan tudok hozzászokni hogy valaki újjal sokat beszéljek (mert levoltam szólva emiatt sokszor), de ha valaki megtetszik és úgy érzem akkor órákat is eltudok beszélgetni
2021. márc. 31. 03:56
 2/9 anonim válasza:
Baromi sokat beszélek általában, szóval ha gondolod, nyugodtan írj. :D 23 vagyok
2021. márc. 31. 04:04
 3/9 anonim válasza:

Szeretek,de csak értelmes dolgokról és úgy, ha beszélgetésen vagyok, nem monológot mondok.

Sport és kocsik kivételével mindenről szeretek beszélgetni.


F/Bp

2021. márc. 31. 05:02
 4/9 anonim válasza:
attól függ kivel és miről, ha van közös téma, akkor lehet jókat beszélgetni
2021. márc. 31. 08:01
 5/9 anonim válasza:
Ha van téma akkor tudok valakivel akár napokig folyamatosan beszélgetni.
2021. márc. 31. 08:56
 6/9 anonim válasza:

Szia én is szeretek jókat dumálni.

És sokat, írj rám és meglátom hogy te is ilyen vagy e? Vagy Csak egy hello ra fussa.?

2021. márc. 31. 13:39
 7/9 anonim válasza:
Persze, de jó lenne tudni, te milyen vagy, mi érdekel, hogyan éled az életedet.
2021. márc. 31. 14:11
 8/9 anonim válasza:
Én szeretek beszélgetni, de csak olyannal akivel lehet is, azaz van közös téma és oda-vissza kölcsönös a párbeszéd. Még egy fontos dolog, szóban szeretek beszélgetni, nem pedig írásban a neten. F
2021. márc. 31. 17:24
 9/9 anonim válasza:
Én sokszor nagyon részletes monológokat le tudok nyomni :D
2021. márc. 31. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!