Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnél egy új barátot?...

Szeretnél egy új barátot? Férfi vagyok és főleg nőkhöz szól a kérdésem.

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok, Budapest mellett élek. Első sorban nem párkapcsolatot keresek, hanem egy női barátot, akivel lehet közös programokat tervezni, akár kirándulni, moziba, színházba menni, sétálni, beülni valahová, beszélgetni, megosztani egymással a napi történéseket.

Hozzám hasonló korú, vagy picivel fiatalabb nőt keresek, aki szintén híján van egy jóbarátnak.


2022. máj. 1. 18:39
 1/4 anonim válasza:

Szia


Ha van kedved, írj nyugodtan.


Egy 42 éves nő

2022. máj. 1. 18:47
 2/4 anonim válasza:

"Első sorban nem párkapcsolatot keresek"

aha persze

2022. máj. 1. 18:56
 3/4 anonim válasza:
#2 lehet kamubarátnő kell neki.
2022. máj. 1. 19:26
 4/4 anonim válasza:

Nemtom mit kell itt egyből kombinálni. Csak 2 hete vagyok özvegy, de máris fogalmam sincs, hogy hova menjek vagy kivel fogok innentől beszélgetni. Nőkkel nem lehet akármiről és 10/9 csak pletykához akarja elkérni az adatokat. Ha nem dugni akar valaki, az akkor már egyből baj? Én se akarok jelenleg, de jó lenne elmenni valahova néha, főleg most. Nem más nőkkel rinyálkodni vagy céltalanul vásárolni, hanem csak úgy elmenni kirándulni, kikapcsolódni, hogy kicsit felejtsek! Mert innentől bármit teszek, már nincs kivel elindulni és egyedül csak addig jutok, hogy miért nem haltam meg én is. Ekkora baj, hogy ő se levarrni akar valakit, csak kimozdulni?

Nem vagyunk egy korosztály, de megértem, hogy milyen lehet mondjuk pl. 20 éve egyedül lenni. Szar.

2022. máj. 1. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!