Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Veled is volt olyan hogy...

Veled is volt olyan hogy barátok között is magányosnak érezted magad?

Figyelt kérdés

Főleg pár éve van velem ez. Bárkivel barátkoztam is össze kb úgyan olyan magányosnak éreztem magam. Vagyis majdnem mindenkivel. Megnem értettnek, de szinte soha nem mondtam nekik mert utálom sajnáltatni magam. Most is inkább arra vagyok kíváncsi hogy ez amúgy normális? És vannak akik ugyan így vannak? Ha valaki úgyan így van annak esetleg lenne kedve beszélgetni?

19F



2022. ápr. 30. 21:21
 1/4 anonim válasza:

Én is nagyon sokszor vagyok így. Mindig jól érzem magamat barátok között, de sokszor érzem azt, hogy én teljesen más vagyok, és nem értenének meg. Más dolgok fontosak, más az értékrendünk. Egyszerűen mindig azt érzem, hogy ők nem tudnak úgy gondolkozni, úgy érezni, mint én. Emiatt egyedül érzem magamat, mert nem találok olyan embert, aki tud úgy gondolkozni, olyan értékrendet képvisel, mint én, és megérti a helyzetemet.


Úgyhogy nem vagy egyedül. :))

Szerintem több ilyen ember is van. Biztosan megtalálod egyszer azt, aki megértni a helyzetedet, te is az övét, és így nagyon jó barátod lesz, ne aggódj. :)

2022. ápr. 30. 23:01
 2/4 anonim válasza:
Állandóan így érzek
2022. máj. 1. 08:37
 3/4 anonim válasza:

Van olyan, de csak akkor, amikor én zárok be előttük. Olyankor érzékelik is, hogy kicsit távolságtartó vagyok.


18/l

2022. máj. 1. 09:41
 4/4 anonim válasza:
Az utóbbi időben nagyon is. Sajnos egyre többször érzem úgy, hogy jobban érzem magam, ha nem beszélek a barátaimmal. Néha meg a szöges ellentétét érzem.
2022. máj. 1. 19:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!