Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mik azok az okok, amiért ti...

Mik azok az okok, amiért ti nèhány igéretes találkozás után inkább mégsem folytatjátok a barátkozást valakivel?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiatal nô vagyok, ovis korú gyerekkel, nôkkel pròbálok barátkozás céljábòl ismerkedni. Gyakran ùgy járok, hogy összeismerkedem vkivel vhol, ahol többnyire a másik fél ajânlja fel , hogy máskor is találkozzunk-számcsere, még 1-2 tali- aztán mintha elvágták volna, vége.

Már mindent végigpörgettem magamban, hogy mi lehet az oka, ezért sorolok párat, amit kizártam: egyikük partnerére sem mozdultam rá soha/ nem hangoztattam se politikai, se vallási , se gyereknevelési nézeteket / nem kérdezek rá v mesélek tùl intim v privát dolgokat tôlük v magamròl/ illetve fenntartom az érdeklôdést utánuk, de nem írok v hívom ôket tùl gyakran, hogy ne érezzenek ragacsnak.

Mi lehet akkor a baj?



#Felnottkori baratsagok
2022. ápr. 30. 14:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
És ha találkoztok, akkor a gyerekeitekkel együtt, vagy csak ti, felnőttek?
2022. ápr. 30. 22:04
 12/16 A kérdező kommentje:
Is-is.
2022. ápr. 30. 22:07
 13/16 anonim válasza:

Én megszoktam mondani az okot, ha ilyen van, mert a másiktól is egyenességet és egyértelműséget szeretem, de ez ritka.



Mi történik a talikon mielőtt eltűnnek?

Unalmas esetleg a másik számára a közös program?

Talál veled a másik igazán közös szót?

Vannak közös érdeklődési köreitek?

Esetleg túl beszédes vagy túl csendes vagy az átlaghoz képest?

Nagyobb anyagi vagy életviteli különbség van köztetek?

Biztos, hogy amellett, hogy mellőzöd a túl privát dolgokat eléggé érdeklődő vagy a másik felé és megfelelően nyíltnak mutatkozol?

Hasonló korosztályú nőkkel próbálsz barátkozni?

Azelőtt sikerült barátságokat kialakítanod?

2022. máj. 1. 17:36
 14/16 A kérdező kommentje:

Mi történik a talikon mielőtt eltűnnek? Semmi extra, mindig ugy valunk el, hogy majd akkor legkozelebb talalkozunk, es gyakran a masik fel dob fel talalkozaskor kovetkezo programra utalo ajanlast.


Unalmas esetleg a másik számára a közös program?

Nem tudom, lehet, hogy unalmas, de akkor miert nem ajanlanak masikat?


Talál veled a másik igazán közös szót?

Vannak közös érdeklődési köreitek?

Esetleg túl beszédes vagy túl csendes vagy az átlaghoz képest?

Szerintem mindenrol lehet velem beszelgetni, - azt az egyet kiveve ha a parkapcsolati problemait kezdi nekem kitargyalni, mert azt max ahakkal nyugtazom. normal mennyisegut kerdezek/ meselek magamrol, tul privat dolgokat nem kezdek el boncolgatni. csendes tuti nem vagyok, talan neha kicsit sokat beszelek, de tudatosan odafigyelek, hogy hagyjam a masikat is szohoz jutni, es sosem vagok senki szavaba.


Nagyobb anyagi vagy életviteli különbség van köztetek?

Nem, altalaban hasonlo anyagi helyzetu/ eletvitelu nokrol van szo.


Biztos, hogy amellett, hogy mellőzöd a túl privát dolgokat eléggé érdeklődő vagy a másik felé és megfelelően nyíltnak mutatkozol?

Nyiltnak probalok mutatkozni, de azert van egy hatar szerintem, ami ilyen rovidtavu ismerettsegkor evidens, h nem kot az ember a masik orrara.


Hasonló korosztályú nőkkel próbálsz barátkozni?

25-40koztiek, en 29( nemsokara 30) vagyok.


Azelőtt sikerült barátságokat kialakítanod?

Gyerek es tinikoromban es par evvel ezelottig is siman ment a baratkozas, mindenfele kuszkodes nelkul.

Most mar lassan kezdem amugy feladni. A legutobbi esetek is erre kesztetnek. 2 az utobbiakbol: az egyiknel jatszon osszebaratkozo gyerekeink reven elkezdtunk mi is beszelgetni, megbeszeltuk, hogy masnap x ora tajban ugyanott tali, el is jott, csomot beszelgettunk, szamcsere, kb 1 het mulva megint tali, minden ok volt. Aztan kb 3 hetig nem fert bele egyikonknek sem talalkozo, kerestem 2x, nem volt jo neki, utcan random osszefutottunk, azt mondta jov heten ir.. hat azota is :D

A masiknal hasonlo felvezetes, elhivott kozos programra, meg vt beszelve h x orakor hol talalkozunk, 20 perce kesett, kerdeztem uziben h hol van, erre annyit irt h majd inkabb maskor. Se egy boccs, se semmi.

Ezek meg rendesen elveszik a kedvem.

2022. máj. 1. 22:29
 15/16 anonim válasza:

Kérdező, szerintem vannak olyan emberek, akik az adott pillanatban jól érzik veled magukat, és ennek hevében mondanak/ ígérnek dolgokat, de azt valójában nem gondolják annyira komolyan. Nem gondolom, hogy ez bármiben a te hibád lenne. És én sem értem az ilyen embereket. Azért az, hogy megbeszél veled egy programot konkrét időben, majd nem megy el, és nem is szól, nagyon durva.

Nekem is volt, hogy véletlenül összefutottam egy volt kolléganőmmel az utcán. Beszélgettünk, és ő javasolta, hogy megihatnánk valamit majd. Rá is írtam, hogy mikor jó neki, szóljon, nekem elég sok a szabadidőm. Azt a választ kaptam, hogy most az elkövetkező két hétben nyaralnak/felújítanak, de aztán ír, mikor ér rá. Ez 2021. július elején volt. Most 2022. május eleje van. Na ő azóta is ír és keres, mikor is igyuk meg azt a valamit :D.

Már elengedtem a dolgot, de nem értem, felnőtt ember miért javasol saját maga olyasmit, amiről maga is tudja, hogy nem gondolja komolyan. Gondolom, ő a közös munkánk során kedvelt, örült, hogy újra összefutottunk véletlenül, és a pillanat hevében javasolta. De én nem mondanék ilyeneket, ha komolyan nem gondolom.

2022. máj. 9. 21:47
 16/16 A kérdező kommentje:
En ugyanigy latom, ahogy te, hogy van ilyen, aki hirtelen felindulasbol iger meg vmit ami sosem valosul meg, es ezeket az ember el is engedi konnyen- bar en se ertem mire jo nekik, en sem szoktam ilyeneket igergetni. Ez a konkret idopontos programajanlo, amit szo nelkul kihagyott viszont joidore elvette a kedvem a baratkozastol. Mind1, ez van :)
2022. máj. 9. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!