Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve beszélge...

Valakinek lenne kedve beszélgetni délelőttönként?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok barátom, olyan meg egyáltalán nincs akivel délelőtt tudnék beszélgetni. Nem feltétlen chatelésre gondolok, szívesen beszélgetek hívásban is akár, erre alkalmas platformon.


Rólam röviden: gamer vagyok, vagyis annak gondolom magam (manapság főleg offline játékokkal játszok), szeretek animét nézni, imádom az állatokat és a növényeket, valamint szeretek alkotni, legyen az szobrászat, festés, rajzolás vagy barkácsolás.


Amikről velem nem nagyon lehet beszélni: filmek, sorozatok, politika, filozófia. Nem nézek gyakran filmet, ahogy sorozatot sem, de amiket láttam sem jegyeztem meg túl jól. A politika hidegen hagy, a filozófia pedig lefáraszt.


Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését keressen meg privátban és írjon magáról pár sort. Korosztály mind1, én 21 éves vagyok.



2022. ápr. 30. 11:40
 1/4 anonim válasza:

>gamer vagyok

>szeretek animét nézni

nagyon izgalmasan hangzik

2022. ápr. 30. 13:49
 2/4 anonim válasza:

F/L?

Délután, vagy estefelé nem jó beszélgetni?

2022. ápr. 30. 14:08
 3/4 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2022. máj. 4. 00:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Barátkozásnál mit számít? Akinek ez a legfontosabb az jobb ha nem is ír.
2022. máj. 4. 06:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!