Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 17-23 éves fiúk! Valaki...

17-23 éves fiúk! Valaki haverkodna velem? 20F

Figyelt kérdés

Fiú barátokat keresnék, hasonló korúakat mint én.


Szegeden tudnék találkozni, ha valakivel sikerülne összebarátkozni.


De igazából egy netes baráság is jó.



Legszivesebben a mindennapi életről beszélgetek. A sportban nem vagyok otthon és a számítógepes játékokban, de azon kívül jöhet bármi.



Kedves, megbízható, empatikus és megértő fiú vagyok.



Ha szeretnél barátkozni, és a barátkozást instán folytatni, akkor írj.

😊


2022. ápr. 27. 15:53
 1/5 anonim válasza:
Kérdező, őszintén sajnálom, hogy leadtál a nívóból annyira, hogy már személyes találkozásra se feltétlen van igényed. :(
2022. ápr. 27. 18:41
 2/5 A kérdező kommentje:

#1-es


1 év aktív keresés után, már kezdek beletörődni, hogy senki se akar találkozni, még több nap/hét vagy hónap barátkozás után se.

2022. ápr. 27. 19:43
 3/5 anonim válasza:

Az, hogy fiúkkal barátkoznál bizonyítja, hogy tényleg barátkozni akarsz.

De a lányokat miért zárod ki teljesen?

2022. ápr. 27. 22:59
 4/5 A kérdező kommentje:

Régebben főként lányokkal barátkoztam, de azok a barátságok mind félbeszakadtak mikor párkapcsokatuk lett.


És egyszerűen fiús programokra, beszélgetésekre vágynék.

2022. ápr. 28. 11:50
 5/5 anonim válasza:

Hát én pl szeretem a focit, de nem tolom túl, általában csak bl döntőket nézek és mást nagyon nem is.

De azt hiszem tudom ki a #3, és ha ő az akire gondolok, akkor pl az ilyen csajszikat nem kell kizárni, nem mindenki tűnik el ha lesz párja. 🤷🏼‍♂️

Na de a lényeg, hogy ha akarsz nekem nyugodtan írhatsz

2022. ápr. 28. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!