Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan aki hasonlóan...

Van itt olyan aki hasonlóan tekint az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

A lelkivilág érdekel elsősorban egy nőben bármilyen furán is hangzik, tudom, hogy a külső is számit, nyílván azért én is szeretem a szép lányokat de nagyon felszínes az összes társkereső, hogy gyakorlatilag egy kép alapján döntök egy emberről és meg sem ismerem.

28/F/Bp


2022. ápr. 21. 17:35
 1/4 anonim válasza:
Ez így van. Nekem is a személyiség a lényeg
2022. ápr. 21. 17:57
 2/4 anonim válasza:
Van
2022. ápr. 21. 19:06
 3/4 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok (f), de ezzel nem lehet mit kezdeni. Sokaknál va a "külső megfog, a belső megtart" elv, vagy szimplán csak az számít nekik. Én egy lányban hasonlóan inkább a belső értékeket nézem. Külső alapján amúgy se tudok választani, nincs esetem (demiszexuális vagyok). Van ami taszít külsőre, van ami pici előny. De ha nem úgy néz ki, hogy elfog tőle az undor akkor van esélye, ha mellette cuki, mosolygós lány, akit nem zavar, hogy ennyire kattos vagyok 😅


Nem te vagy az egyetlen ilyen. De nem sok ilyen van.

2022. ápr. 21. 20:34
 4/4 anonim válasza:
Ha gondolod írj nyugodtan szívesen beszélgetek, barátkozom 22/N :)
2022. ápr. 23. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!