Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol találhatnék hozzám hasonló...

Hol találhatnék hozzám hasonlóakat?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok, viszont máshogy gondolkodom, mint a korombeliek (nem iszok, dohányzok, járok partikba) és érettebb vagyok az átlagnál, legalábbis a környezetem szerint. Kicsit introvertált vagyok, de szívesen barátkozom új emberekkel, csak félek kezdeményezni:) Viszonylag sok hobbim van, de ezek nem olyanok, amik által tudok ismerkedni.

Tudom, hogy azok akik szintén visszahúzódóbbak nehezen megtalálhatók, ezért érdekelne, hogy esetleg hogyan találhatnám meg a hozzám hasonlóakat könnyedén. Szeretnék egy baráti társaságot ahol mindannyian hasonló gondolkodásmóddal rendelkezünk és megbízhatunk egymásban. Tippek esetleg, hogy hogyan találhatok ilyen embereket? :)



2021. aug. 4. 01:51
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Én is egyedül
2021. aug. 4. 05:11
 2/21 anonim válasza:
Az ilyen emberek nem járnak társaságba. Én ilyen vagyok, de csak önálló barátaim vannak, külön kezelem őket, nem is tudnak egymásról. Mind neten, különböző oldalakon ismertem meg, nem elsősorban ismerkedős oldalon, bárhol lehet ahol lehet kommunikálni. Viszont merj kezdeményezni, anélkül nem fog menni. Szívesen megismernélek, ha nincs ellenedre, de kezdeményezz, ez lesz az első próba.
2021. aug. 4. 07:40
 3/21 anonim válasza:
Lány vagy, vagy fiú?
2021. aug. 4. 11:00
 4/21 anonim válasza:
Hobbiddal kapcsolatban nincsenek face csoportok? Ott lehetne.
2021. aug. 4. 14:24
 5/21 anonim válasza:
Ha gondolod írj rám, és beszélgethetünk, hátha hasonlóak vagyunk. :)
2021. aug. 4. 14:48
 6/21 anonim válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2021. aug. 4. 18:57
 7/21 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, de nem párkapcsolatot keresek, szóval nekem mindegy, hogy fiú vagy lány vagy-e.

#2 úgy értettem, hogy élőben nem merek kezdeményezni, online simán, mindjárt írok neked is:)

#4 nem használom a facebookot, de köszi az ötletet!

2021. aug. 4. 19:39
 8/21 anonim válasza:
A hobbijaidon keresztül célszerű ismerkedni!!!
2021. aug. 4. 21:52
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 És te mit ajánlanál, hogyan? Kifejtenéd bővebben kérlek?
2021. aug. 4. 22:05
 10/21 anonim válasza:
Rám is irhatsz ha gondolod
2021. aug. 4. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!