Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Krvara unatkozol\magányos vagy?

Krvara unatkozol\magányos vagy?

Figyelt kérdés
Én is, de a lényeg a kommentedbe írj magadról vagy bármiről egy-két sort amivel megfoghatsz néhány embert és kezdjetek el beszélgetni. Ne féljünk ráírni a másikra, max nem nem jön be de legalább nem ezen kell majd rágódni hogy kihagytunk egy lehetőséget...

2022. ápr. 17. 19:33
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Nekem csak krvára fáj a fogam, viszont akik az út mentén állnak, nem igazán bizalomgerjesztőek.
2022. ápr. 18. 18:11
 22/34 anonim válasza:
18 éves lány vagyok. Szeretek olvasni. Nem merek egyedül kaját rendelni, mivel nem szeretek idegenek előtt megszolalni. De az állatokat nagyon szeretem :D
2022. ápr. 18. 19:53
 23/34 anonim válasza:
#22: Pedig ha kaját rendelnél, sok állattal találkozhatnál, hidd el. Egyébként meg gyakorolnod kell az idegenek előtt való megszólalást, előbb-utóbb fel kell nőnöd, nem lesznek neked mindig ott a szüleid, hogy vegyenek egy kiló kenyeret.
2022. ápr. 18. 19:56
 24/34 anonim válasza:
#23, Teljesen igazad van. Próbálom ezt minden alkalommal gyakorolni, csak sajnos elég nehezen megy. Dee idővel, sok gyakorlás után, biztos hogy gond nélkül menni fog. Vagyis remélem. :-)
2022. ápr. 18. 20:06
 25/34 anonim válasza:
#24: Menni fog, nyugi. Én sem szerettem pl. boltba menni, nehezen szólaltam meg mások előtt, aztán gimiben meg egyetemen rákényszerültem, hogy kinyissam a számat. Minél többet gyakorlod, annál könnyebb lesz, és már észre sem fogod venni, és csacsogni fogsz.
2022. ápr. 18. 20:10
 26/34 anonim válasza:
Én utálok pénzt kiadni koszos helyeken készült kajára, megtanultam sütni-főzni. Szeretek a természetben nagyokat enni, animézni, kint aludni nyáron erdőben, a műhelyben alkotni. És húszas éveim elején járok, határ a csilagos ég. ;)
2022. ápr. 18. 20:14
 27/34 anonim válasza:

Szeretek nevetni és mégjobban megnevettetni másokat.

Kiskoromban azt hallgattam, hogy majd lehet kutyám, ha felnőtt leszek, de elmúltam már 27 és mégsem így lett. Jelenleg azt hallgatom, ha sikerül elköltöznünk kertes házba lehet kutyánk. :D A párom hülye ész érvei ellen nem tudok mit kezdeni.

Boldoggá tesz, ha vezetek, főleg ha szól valami jó lejátszási lista, közben nagy átéléssel énekelek, amiben nincsen köszönet.

A zöldborsó főzeléket édesen eszem.

Ha hallok valami zajt a lépcsőházból, már osonkodok is a kukucskálóhoz, hátha látok valamit.

Bármin képes vagyok szorongani.

Farmer+poló+sportcipő kombóban érzem magam a legkonfortosabban.

Alapvetően figyelmes vagyok, de előfordul, hogy felböffen valami bunkó.

Pánikhelyzetben szeretnék hős megmentőként viselkedni, de sajnos nem így van, durván leblokkolok.

Fiatalon ismertem meg a számomra legtökéletesebb nőt.


27/N

2022. ápr. 19. 16:02
 28/34 anonim válasza:

The office S02 E12 0:47

19/L

2022. ápr. 23. 20:18
 29/34 anonim válasza:
Szorongok, depis vagyok, unatkozom, magányos vagyok és tényleg három mellbimbóm van. Nem tudom, hogy ez mennyire ritka vagy gyakori. (Semmi szexire nem kell gondolni, egy egyforintos nagyságú barna foltocska.)(Már ha tudja itt valaki, hogy mekkora egy egyforintos. :) )
2022. ápr. 23. 20:50
 30/34 anonim válasza:
Ja, és nagyon szeretem az állatokat. Egyik kedvencem a hiéna. (Nem tudom, miért.) A lajhároktól meg irtózom.
2022. ápr. 23. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!