Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálsz legszívesebbe...

Mit csinálsz legszívesebbe szabadidődben amikor unatkozol?

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 16:16
A kérdező szavazást indított:
Lefekszek és megpróbálok aludni.
Olvasok.
Tv-t nézek.
Kimegyek futni/biciklizni/sétálni stb.
Elmegyek edzésre.
Zeneórára megyek.
Videójátékozok.
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Vajat köpülök egy 100-as papírzsepicsomaggal.
2022. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 danihunxd válasza:
100%
Szia! Én általába megfélemlítem a szomszédaim az ugatásaimmal majd amikor átjönnek és rámszolnak,hogy nem lehetne egy kicsit csöndesebben akkor behívom őket egy teára. Máris van egy kis társaságom. De viszont van egy kikötésem. Mépedig az,hogy a bélépéskor ide kell adniuk a telefonjukat és majd csak távozáskor kaphatják vissza. Ez azért nagyon fontos lépés mert mielőtt tudom,hogy jönnek azelőtt át állítom itthon az összes órát azért,hogy ha azt mondják késő van már menni kellene akkor megtudom nekik mondani pl azt,hogy még csak 19:00 az idő. Nemtudják leellenőrizni mivel nincs nálluk telefon.Jajj kifelejtettem igen,hogy ha még esetleg órát is hordanak magukkal akkor azokat is ide kell adniuk. Na minden esetre így több időt tudok tölteni az emberekkel. De viszont amikor már tényleg elmennek akkor mély depresszióba esek(ezen kellene változtatnom valószínüleg egy terápiás elbeszélgetés rámférene). Mivel barátaim nincsenek ezért megpróbálok a fejembe úgymond kreálni barátokat. Ők megértenek és jó társaság. Nagyjából ennyi. Ja meg igen ha már az se válik be akkor jövök fel ide a GYIK oldalára,hogy barátokat keressek. Úgyérzem kedves kérdező,hogy itt az ideje megkérdeznem: Leszünk barátok? Szerintem jófej vagyok és szerethető :)
2022. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon szoktam unatkozni. :) Lényegében beraksz egy szobába papírokkal, tollal és máris lekötöm magam.


Amúgy legesleginkább olvasgatni szeretek a neten az érdeklődési köreimben cikkeket, fórumokat. Ha valami éppen nagyon érdekel, simán rákeresek magyarul és angolul és mindenfélét elolvasok, még szakmai dolgokat is.

Persze időnként főzök, vannak szobanövényeim, igyekszem a lehető legtöbbet sportolni.

2022. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2es

Ez nagyon cuuuuki volt!😙

2022. jan. 30. 07:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fotelbol allvanyra tett tavcsovel figyelem a madarakat az etetom korul.
2022. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2: csak a kérdezővel barátkoznál (tudom, hogy nem ismerkedés kategória, de a sztorid alapján tényleg szerethető vagy)
2022. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!