Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Józsai fiatalok?

Józsai fiatalok?

Figyelt kérdés
Nem torzsgyokeres Józsaiak vagyunk így nagyjából senkit nem ismerünk itt. Mindneki bejár a városba gimibe ezért teljesen szétszórva van mindneki, viszont tök jó lenne összerázni az itteni fiatalokat. Nem tudom feldolgozni hogy folyton be kell utazni csak azért hogy egy buliba menjek, valami programot találják, közösség legyen, amikor max 10p biciklivel bárhová eljutni és tuti nem csak nekem lenne erre igényem.

2022. ápr. 17. 11:41
 1/3 anonim válasza:
Tegyél érte - vagy ellene!
2022. ápr. 17. 12:11
 2/3 anonim válasza:

Jócskán lehetnek itt debreceniek és környékbeliek.

Csak nem jelentkeznek.

33f Debrecen

2022. ápr. 17. 15:34
 3/3 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincs a városba bejárással, biztos vannak programok ott is de nem fogsz olyat találni mint a Hal vagy Kazán esetleg Víztorony. Az hogy ki milyen privát bulit tart Józsán más kérdés. Szerencsére a város is 10 perc biciklivel 5 perc busszal.
2022. ápr. 17. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!