Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak esetleg ezen az oldalon...

Vannak esetleg ezen az oldalon buddhista fiatalok?

Figyelt kérdés

Olyan 15-18 éves korosztály körül, akik hisznek a buddhizmusban, a békében, karmában, mivel szívesen beszélgetnék veletek, mert ebben a korosztályban még nem találtam ilyen beállítottságú embereket. Nyugodtan írjatok!(:


16/l



2022. febr. 18. 23:57
 1/4 anonim válasza:
Én hasonlóan hiszek bizonyos dolgokban. Bár szerintem nem a legjobb helyen keresgélsz mert itt a legtöbben még azt se tudják, hogy pontosan mi is a karma fogalma nem hogy a buddhizmusban mi a szerepe. Mert nem csak annyiról szól ha valami negatívat cselekszel akkor idővel valami negatív dolog fog történni veled, hanem mondjuk egy mélyebb fogalom a karmikus találkozások. Amik eléggé befolyásolni tudják földi létünket, mert olykor két ember nem véletlenül találkozik egymással, hanem hogy ledolgozzák az őket összekötő karmát amit mondjuk előző életükben felhalmoztak. Maga az élet meg a lelki fejlődésről szól. De a 15-18 éves korosztályban szinte lehetetlen olyat találni aki a fenti kifejezésekről bármit is tudna bővebben, engem is csak 18 után pár évvel kezdtek el érdekelne földi létünk tágabb összefüggései úgy hogy még mindig huszon éves vagyok. De kívánom hogy ne legyen igazam és járj szerencsével! :)
2022. febr. 19. 04:39
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet igazad van, de én azért bizakodom.(:
2022. febr. 19. 08:52
 3/4 anonim válasza:

☑️ Ebben a fb csopiban 1500-an vannak.

🔔 Próbáld meg itt !

🔕 [link]

2022. febr. 20. 01:59
 4/4 anonim válasza:

Nem vagyok az, de nagyon érdekel a téma, és például a karmában hiszek. Lehet a többiben is, csak nem tudom, hogy az konkrétan buddhista dolog-e. Amúgy saját magam által kreált vallást követek, ami sok forrásból építkezik.

18 éves vagyok.

2022. febr. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!