Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Teszek egy próbát, barátokat...

Teszek egy próbát, barátokat keresek. Valaki?

Figyelt kérdés

Elsőéves egyetemista, 20 éves srác vagyok Baranya megyéből és barátokat keresek.


Inkább introveltált vagyok. Hobbiaim közé tartozik a gaming, sorozat és filmnézés, íjászkodás, falmászás, diy, teázás. Gyógyszerészetet tanulok, de mellette design és reklámtervezési munkákat is csinálok.


Van barátnőm és heterosexuális vagy, szóval tényleg csak barátokat keresek.


Ha felkelltettem az érdeklődésed, írj.



2022. ápr. 11. 12:18
 1/4 anonim válasza:
mióta vagy együtt barátnőddel?
2022. ápr. 11. 18:38
 2/4 anonim válasza:

Először is.

Első válaszoló, a kérdésed nem kapcsolódik a kérdés megválaszolásához, ráadásul illetlen is.

Másodszor, én tényleg csak jó indulatból, de azt ajánlom hogy inkább élőben próbálj ismerkedni, hidd el, csak 18 vagyok de rengeteg emberrel próbáltam már neten, nagyon nem könnyű dolog.

Sok sikert mindenesetre!

2022. ápr. 12. 23:54
 3/4 anonim válasza:
Pécsen tanulsz?
2022. ápr. 13. 06:10
 4/4 A kérdező kommentje:

3# Igen, Pécsen.


2# Tudom, de ott csak haverokat tudtam eddig szerezni, nem alakult ki soha tartós barátság. Én keresem őket állandóan, ők engem ritkán ami miatt hagyom az egészet.

2022. ápr. 13. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!