Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Győrben vagy környékén keresek...

Győrben vagy környékén keresek barátokat. Valaki?

Figyelt kérdés

- mégy gondolkodású legyél


- legyen véleményed


- együtt lógás, shopping, hosszú, mély beszélgetések


18/L



2021. dec. 20. 12:39
 1/7 anonim válasza:
De milyen neműt?
2021. dec. 20. 12:40
 2/7 anonim válasza:
Legyünk őszinték, az itt regisztrált emberek nagy része képtelen a hosszú és mély beszélgetésekre, főleg shopping közben. Vagyis nálam csak az stimmely hogy van véleményem 😃 valamint már dumáltam innen 18 éves győri lánnyal és félek, hogy te vagy, szóval inkább nem írok. Boldog karácsonyt 🙂
2021. dec. 20. 13:02
 3/7 anonim válasza:
Ha Győri lennék, meg bírnám a shoppingot még keresnélek is, de így esélytelen xd
2021. dec. 20. 14:07
 4/7 anonim válasza:
Győri vagyok,mély gondolkodású,van véleményem is,tudok és szeretek is beszélgetni.De 2 szer annyi idős vagyok,és utálok shoppingolni :)
2021. dec. 20. 15:49
 5/7 anonim válasza:
Szia. 24 éves férfi vagyok. Győrben élek. És most írok neked üzenetet. :)
2021. dec. 21. 16:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem, hogy inkább lányokkal beszélgetnék. A shopping csak egy ötlet, ugyanígy a kávézóban beszélgetés, séta ide-oda szintén játszanak.
2021. dec. 21. 23:00
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem én ilyen vagyok, írj, ha még aktuális. 17/L

2021. dec. 22. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!