Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 20as korosztály közepe,valaki...

20as korosztály közepe,valaki barátkozna pesten?

Figyelt kérdés

Nem ismerek senkit a varosból, és hiányzik, hogy legyenek kozeli barátaim akikkel össze tudnék futni munka után egy kávéra, vagy hétvégén valamilyen programra.


Rólam:

- Mivel visszahúzódóbb vagyok, nehezebben barátkozok mint mások,és több idő mire valakit tényleg baratnak tekintek, nem csak havernak.

- valami furcsa rendellenesség miatt, annak ellenére, hogy visszahúzódó vagyok,bulikra nyitott vagyok😂

- futni járok, és szeretnék majd beszerezni egy görgorit is.ha tudsz, vagy szeretnéd elkezdeni, kereshetünk egy parkot ahol lehet korizni(:


Tudnék írni magamról rengeteg mindent de majd inkább privibe(:


2022. ápr. 9. 10:42
 1/3 anonim válasza:
A 30-as eleje nem jó? Jégkorizni tudok, görkorit még nem próbáltam de jó lenne kipróbálni. Rossz ez a home office, hogy ki se mozdulok otthonról és ez így lesz valószínűleg egész nyáron.
2022. ápr. 9. 10:49
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem gond a 30 eleje sem :)
2022. ápr. 9. 10:57
 3/3 anonim válasza:
Lány vagy fiu vagy?
2022. ápr. 9. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!