Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan, aki YouTube-ra...

Van itt olyan, aki YouTube-ra készítene tartalmat animációval kapcsolatban, de nincs ötlete? Téged kereslek!

Figyelt kérdés
Van egy ötletünk, amiben majdnem teljesen biztosak vagyunk, hogy be fog futni. A ,,gond", hogy kellene hozzá animáció és tudás a videók megvágásához. Az animáció stílusát, szereplőket a te szabad elképzeléseid szerint valósíthatod meg, mi a történetet és a szinkront adjuk hozzá. Ha esetleg érdekelne a csapatmunka, szívesen lennél ebben partner, írj privátban:))

2022. márc. 24. 20:10
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én is az alapján jelentkeznék, ha megtudom, hogy mennyire érdekel a téma:)
2022. márc. 29. 20:19
 12/12 anonim válasza:
Tudom, már régi ez a kérdés de engem érdekelne a dolog. Van tapasztalatom vágás terén, és valamivel kevesebb animálás terén is. Ha még él a projekt, örömmel várom a választ!
2022. aug. 8. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!