Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan, aki YouTube-ra...

Van itt olyan, aki YouTube-ra készítene tartalmat animációval kapcsolatban, de nincs ötlete? Téged kereslek!

Figyelt kérdés
Van egy ötletünk, amiben majdnem teljesen biztosak vagyunk, hogy be fog futni. A ,,gond", hogy kellene hozzá animáció és tudás a videók megvágásához. Az animáció stílusát, szereplőket a te szabad elképzeléseid szerint valósíthatod meg, mi a történetet és a szinkront adjuk hozzá. Ha esetleg érdekelne a csapatmunka, szívesen lennél ebben partner, írj privátban:))

2022. márc. 24. 20:10
1 2
 1/12 anonim válasza:

2D vagy 3D animáció?

És itt az animáció a videó vágásra értendő (pl áttűnések kellenének etc), vagy animációs programban létrehozott pl. rajzfilm szerű megvalósításra?:)

2022. márc. 24. 20:34
 2/12 anonim válasza:

#1 nem tudnak animálni, és nem tudnak videószerkesztőt kezelni.

Magyarán az összes érdemi munkát mással akarják elvégeztetni.


Mellesleg már boldog boldogtalan is minden szarral tele szemetelni a yt-ot. Percenként több 10 ezer órát töltenek fel naponta az emberek.

Ekkora konkurencia mellett ma már nem lehet érvényesülni, csak nagyon nehezen.

Senki nem fog napi 6-8 órákat animálással és videószerkesztéssel tölteni ingyen csak úgy puszira mert "valakinek" támadt egy gigamegatuti szuperötlete.

2022. márc. 24. 23:20
 3/12 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy a rosszindulatú, élettelen fszok is megérkeztek:))

Mint írtam, olyat keresünk, aki szívesen készít animációt és vág videót. És ez nem csak nekünk kell. Ez egy csapat lenne.


És igen, gigantikus ötletünk van, jól mondtad, mégha irónia is volt a részedről. És azért ez is munka. Kitalálni a szöveget, forgatókönyvet írni stb. Maga a jó ötlet is munka. És az ötletünk egy jó ötlet, ami garantáltan nincs fent még YT-n. De nyilvánvalóan kötekedni jött a második válaszoló, meg lehurrogni, úgyhogy akármit mondhatok:D


Az animációnak nem kell felérnie egy Disney mesével. A legegyszerűbb rajzok is elegek lehetnek.


Aki szívesen kezdene tehát YT csatit, de nincs ötlete, és kiegészítene minket, írjon nyugodtan. Ha megmutat pár dolgot, akkor a vágásban is segítünk neki, és nem egyedül kell cipelnie az ,,érdemi munka” terhét;)

2022. márc. 24. 23:35
 4/12 anonim válasza:
Ingyen nem
2022. márc. 24. 23:49
 5/12 anonim válasza:
Uhh, ez nagyon érdekelne engem is. Mondjuk nekem nincsen tapasztalatom vágóként. Esetleg nézőnek lehet csatlakozni?
2022. márc. 25. 08:46
 6/12 anonim válasza:
Hát ingyen én sem vállalnám. Ha nagyon jó barátok lennénk és együtt találnánk ki a történetet akkor talán. De így én nem lelném benne igazán örömömet és kihasználva érezném magam.
2022. márc. 25. 08:47
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem ingyen lenne nyilván..😒
2022. márc. 25. 08:56
 8/12 anonim válasza:
"Nyilván"? Hát bocs, de se a kérdésből, se a válaszodból nem ez jött le.
2022. márc. 25. 09:25
 9/12 anonim válasza:
Attól függ mi az ötlet
2022. márc. 25. 11:30
 10/12 anonim válasza:
szívesen segítenék, 2D vagy nagyon egyszerű 3D animációval, de nekem is attól függ, hogy mi az ötlet és hogy azonosulni tudok-e vele :)
2022. márc. 29. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!