Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan lány itt aki olvasta...

Van olyan lány itt aki olvasta a Vaják könyveket és lenne kedve róla beszélni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 20:27
 1/6 anonim válasza:

"Picsába"


Ríviai Geralt

2022. márc. 14. 21:23
 2/6 A kérdező kommentje:
Na most vagyok cikiben de nem emlékszem rá, hogy ezt a könyvben mondta volna.
2022. márc. 14. 21:31
 3/6 anonim válasza:
Csak a sorozatot néztem a könyvet nem olvastam sajna. Meg a 3. részzel játszottam egy kicsit.
2022. márc. 14. 21:33
 4/6 anonim válasza:

Kiolvastam mind a nyolc kötetet, még évekkel ezelőtt. A kedvenceim.

Játszani is több alkalommal kijátszottam mind a három részt. Illetve, néztem is.


Regis az egyik kedvenc karakterem, mind a könyvben, mind pedig a játékban.

2022. márc. 14. 21:47
 5/6 anonim válasza:
Viszont én fiú vagyok, tehát engem is érdekelne, hogy van-e itt olyan lány...
2022. márc. 14. 21:47
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem is Regis karaktere tetszett a legjobban. Én hamarabb olvastam el a könyveket mint játszottam a Blood and Wine-al. Mikor kiderült jól sejtettem, hogy nem halt meg akkor tiszta büszke voltam magamra.


Sose értettem a Végzet karjában a Jégszilánk című novellában. Amikor élvezik a részeg Geráltot akkor a végén ki és miért mondja neki azt, hogy "ha meg akarsz halni akkor menj fel egy padlásra és akaszd fel magad". Bocsi ha nem pontos a szöveg csak már nem emlékszem rá, hogy volt.


Illetve Vilgeforz honnan tudta meg Ciri tünde származását?

2022. márc. 14. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!