Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudnék ellenkező nemű...

Hogyan tudnék ellenkező nemű barátra szert tenni? 17/F

Figyelt kérdés
Az iskolámban 98% a fiú-lány arány szóval az kilőve. A barátitársaságok szintén. Extrovertrált vagyok, csúnya, de vicces fiú. Pest megyében élek, napi szinten vagyok Budapesten(suli, kondi stb. előtte ott laktam). Csak barátkozás lenne a cél. De nem tudom nulláról hogyan kéne elkezdeni, leszólítani valakit nem érzem helyesnek.

2022. márc. 7. 22:55
 1/2 anonim válasza:
Én amikor gimis voltam sokat ismerkedtem netes oldalatok, mi8nt pl. ismeretlenek.com, többet között a jelenlegi párommal is egy hasonló oldalon ismerkedtünk össze, szóval lehet például interneten is olyan ismerettségre szert tenni, ami "nem túl személyes", de kinőheti magát azzá. :)
2022. márc. 8. 00:32
 2/2 anonim válasza:

Ha nincs lehetőséged semmire, akkor pedig csak az marad, hogy "leszólítasz" lányokat (valójában csak odamész hozzájuk beszélgetni).


De amúgy ezt erősen kétlem, mert a fiú barátaidnak is kell legyenek lány haverjaik, régi osztálytársaik, barátaiknak a barátai, vagy testvéreik, ilyesmi. Neked is biztos vannak volt lány osztálytársok, akikkel simán lehetne barátkozni, tök mindegy hogy általános suli óta nem beszéltetek. Azért annyira nem ritka élőlények, hogy nagyítóval kéne keresni őket.


A legegyszerűbb ha bemész egy kocsmába, vagy elmész programokra és nyitsz mások felé - van aki vevő lesz rá, sokan nem, ezt el kell fogadni.

2022. márc. 8. 02:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!