Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapesti nő aki barátkozna?

Budapesti nő aki barátkozna?

Figyelt kérdés
Én is nő vagyok.
2022. márc. 4. 16:05
 1/3 anonim válasza:
Kicsit többet ha írnál magadról... -_-
2022. márc. 4. 18:17
 2/3 A kérdező kommentje:
39 éves vagyok. Szeretek nagyokat sétálni, kiülni egy pokrócra egy üveg borral és órákig beszélgetni. Szeretek partykra, fesztiválokra járni. Nem levelezőtársat keresek, hanem olyat aki szeretne találkozni is. Persze az elején levelezhetünk amíg ki nem derül, hogy van-e kedvünk találkozni egymással. Nem párkapcsolatot keresek, a férfiak érdekelnek, barátnőre vágyom. Röviden ennyi, ha valakit érdekel írjon, és privátban folytatjuk bővebben.
2022. márc. 4. 18:46
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem írhatsz, ha gondolod. Bár nem vagyok budapesti, de nem lakom messze és gyakran járok Bp-re család miatt. 33 éves hetero nő vagyok. Szívesen ismerkedem én is.
2022. márc. 4. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!