Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy tudnék barátnőt találni...

Hogy tudnék barátnőt találni bulizásra?

Figyelt kérdés
Nő vagyok a félreértések elkerülése miatt.
2022. febr. 23. 20:24
 1/5 anonim válasza:

Hány éves korosztályban keresed a barátnő jelöltet? Te mennyi idős vagy?


Hova, milyen programokra mennétek el kettesben és milyen árfekvésben gondolkozol? Lakóhelyileg merrefelé keresel barátnő jelöltet?


Mit dolgozol és milyen időbeosztásban? A másik félnek milyen végzettsége legyen és milyen időbeosztásban dolgozzon?


Legyen neki párkapcsolata vagy egyedülálló legyen? (Gondolom értelemszerűen az utóbbi életállapotra szavaznál...)


Én is már nagyon szeretnék korombeli barátnőt találni régóta (1-et találtam innen, már egy éves az ismeretségünk és nagyon elfoglalt, családos.)


Mivel még télies idő van és költségkímélő módon leginkább csak közös séta jöhetne olykor szóba, így hát kivárom a jó időt - már csak néhány hét a tavasz. (Szintén hölgy és a középkorúakat szólítanám meg.)

2022. febr. 23. 20:32
 2/5 A kérdező kommentje:

Budapesten 20-35 év között

Buli, mozi, aktív programok

2022. febr. 23. 20:35
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom mi számít középkornak de 34 vagyok és fütyülőm van. Én pont egy házibuliban találkoztam a barátnő jelöltemmel mikor elhagyta sálját. Mondtam neki, hogy nagyon felelőtlen és jó lenne ha nem hagyná szét a dolgait. Nagyon magába szállt és azóta szinte lelki társak vagyunk. Sok ütős bulin túl vagyunk és már-már ott tartunk, hogy néha adok neki a jointomból is.
2022. febr. 23. 20:46
 4/5 anonim válasza:
Igaz, én még nem budapesti vagyok, de benne lennék egy ilyenben :)
2022. febr. 24. 10:35
 5/5 anonim válasza:
én szívesen mennék veled bulizni, nő 26 :)
2022. febr. 25. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!