Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lehet ebből még mindig barátság?

Lehet ebből még mindig barátság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


10 éve megismerkedtem egy lánnyal. Beszélgettünk napi szinten, találkoztunk, beleszerettem. Ő már anno azt mondta hogy csak barátok vagyunk. De én továbbra is szerelmes voltam belé és nem akartam elhagyni. Ő megismerkedett egy nálam idősebb férfival akivel később összeházasodott. Teljesen összetörtem. Kellett pár hónap hogy feldolgozzam. Majd újra el kezdtünk beszélgetni napi szinten. A szerelmi érzelmek a parázs szintjén maradtak. Nagyon jó barátokká váltunk. Kb 10 kb napi szinten beszélünk, néha találkozunk. Most viszont megismerkedett egy másik sráccal akivel nagyon sokmindenben hasonlítanak. A szerelmi érzelmek bennem újra nagyon felerősödtek és a féltékenység is. Elkezdtem attól félni hogy már a legjobb barátjának sem fog tartani. Elmondtam neki az érzelmeimet és hogy féltékeny lettem erre. Mondta hogy ne féljek, viszont én tovább és tovább folytattam. Ezzel nagyon az agyára mentem.

Nem úgy ír már mint régen. Kevesebbet ír, kissebb üzeneteket. Az a helyzet hogy nagyon a szívemhez nőtt... viszont ez a helyzet... teljesen kikészít.

Ti mit tanácsoltok?



2022. febr. 22. 17:10
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ne beszéljetek erről a témáról. Se online se élőben. Mert ez csak teher neki, és kényelmetlenül érezné magát.


Simán maradhatnátok barátok, csak hagyd hogy ismerkedjen! Te nem tilthatod ezt meg neki. Keress egy másik lányt, nem éri meg miatta késleltetni a házasságod, hiszen a leírtak alapján már nincs esélyed vele összejönni. Sajnálom, és sok sikert!

2022. febr. 22. 17:29
 2/2 anonim válasza:
Bolond az a próféta, aki köveknek prédikál.
2022. febr. 23. 06:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!