Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Jól jönne egy barát? Valaki...

Jól jönne egy barát? Valaki ismerkedni? 30/N

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos nincsenek az életemben szorosabb baráti kötelékek, az elmúlt néhány évem kicsit pörgős volt, de azt hiszem, h már lenne rá időm és igényem is, h szorosabb baráti kapcsolatokat alakítsak ki.

Magamról annyit, h szeretek sportolni, kirándulni, jókat beszélgetni vagy csak császkálni, nézelődni. Empatikusnak tartom magam, szívesen meghallgotok bárkit. A sport, pedig nagyon fontos része az életemnek. Sajnos a munkarendem továbbra is kaotikus, de tudjátok, mindenkinek arra van ideje, amire szertne időt szánni.

Az életem rendezett, boldog párkapcsolatban élek.

Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, írjatok rám privátban és nagyon szívesen beszélgetek :)

Budapesti vagyok



2022. febr. 12. 15:25
 1/8 anonim válasza:
Van bennünk hasonlóság és én is pont ilyen barátokat keresek, ismerjük meg egymást, ha gondolod.
2022. febr. 12. 15:39
 2/8 anonim válasza:
Kihagyom. Valami nálad nem stimmel. Ha te ilyen pörgős életet éltél régen és most is szeretsz sportolni, kirándulni, császkálni és nézelődni, akkor bármikor találsz barátot és nem itt a gyakorin keresnél. Főleg azt mondod élteted rendezett és boldog párkapcsolatod van. Nem értem, akkor miért itt a gyakorin akarsz barátkozni. Itt, magamat is beleértve olyanok ismerkednek, akik magányosak, lelkisérültek, életük nincs a helyén, egyéb problémáik vannak. Te leírásod alapján nem ilyen vagy. Valószínűleg élőben kibírhatatlan a stílusod vagy energiavámpír vagy és ezért élőben senki nem hajlandó barátságot kiépíteni veled.
2022. febr. 12. 15:46
 3/8 anonim válasza:

Ha rendezett az eleted akkor talasz baratokat a gyakorin kivul is,foleg Budapesten.

Biztos talasz olyan kozosseget akik egyutt jarnak futni, setalni, kondiba, turazni, stb

2022. febr. 12. 15:56
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es, jót nevettem :D

Nem akarok bizonyítani, de azért elmesélem: sokat költöztem, voltak barátaim, de távolra kerültünk egymástól és ma már csak interneten tudunk beszélgetni, de olyan jó lenne valaki, aki esetleg a közelben él. Nem mondom, h nem voltak izgalmak az életemben, ami miatt nem a barátkozásra koncentráltam, de ha rámírtál volna, elmeseéltem volna, ha érdekelt volna.

A kondiban is ismerkedek, jól kijövök az ottani lányokkal, de mindenkinek megvan a saját társasága és nem is erőltettem ott a barátszerzést. A munkatársaimmal is jól kijövök, de többnyire idősebbek vagy nem pestiek, ami miatt közös programokat nem tudunk szerverni. Röviden és tömören ennyi. Persze nem akarok semmit és senkinek erőltetni, meg van a jogod a saját véleményed megformálásához és talán én se hinnék el mindent egy idegennek elsőre, amit magáról állít, de alapjáraton megelőlegezem a bizalmat

2022. febr. 12. 16:36
 5/8 anonim válasza:
Én az ilyen kezdeményezéseket nem értem, mire jók? Beszélgessünk arról, hogy "Hogy vagy? Hogy telt a hétvégéd? Mi történt veled?" Stb. Ezeket te élted meg, az én életemet meg én éltem meg: nem hinném, hogy lenne kapcsolódási pont. Azonban számomra sokat mond az is, hogy van "boldog párkapcsolatod": akkor miért nem abban éled ki az örömködéseidet?
2022. febr. 12. 16:50
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan csak ezekről akarok beszélgetni, de akár ezekről is. A fő célom az lenne, h néha tudjunk közös programokat is szervezni, akár közösen edzeni, mert jól esik néha a családomon kívül is élni.

Miért nem a párkapcsolatomban élem ki az örömködésem? Ott is kiélem, de mondd, miért baj, ha nem CSAK a párom/családom jelenti az életem? Nyilván velük vagyok legtöbbet, de nekik is van életük

2022. febr. 12. 17:26
 7/8 anonim válasza:
Én örülök ha nem kell barátkozni :)
2022. febr. 13. 08:09
 8/8 anonim válasza:
Ha nem zavar hogy férfi vagyok szivesen barátkoznék
2022. febr. 13. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!