Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki Genshinezne velem?

Valaki Genshinezne velem?

Figyelt kérdés

Nem segítség kell, mert azt tudnék kérni, hanem olyan akit legalább egy kicsit is ismerek és ő is sűrűn játszik, + érti mit is mondok. Próbáltam bevonni barátnőm, de ő max hétvégén lép fel, és csiga lassan halad. Idegenekkel meg nem szeretek játszani.


+ infó: telefonon játszok, ezért annyira nem szeretem az ottani chatet, nehéz írni.



2022. febr. 9. 21:19
 1/4 anonim válasza:
0-ról kezdős jó? :D
2022. febr. 9. 21:21
 2/4 anonim válasza:

ööö... kiírtad ide ezt, tök idegeneknek, szóval hogy gondoltad ezt?

mi az hogy nem érti?

hányas rank-ed van?

írni én sem szeretk, akkor? discord?

2022. febr. 9. 22:49
 3/4 anonim válasza:

2.nak magyarázat:

Úgy érti az idegent, mint külföldi, szerintem, illetve a "nem érti"re úgy gondolhat, hogy nem kezdő aki még ismerkedik a játékkal és pár kifejezést még nem ért

2022. febr. 10. 00:12
 4/4 A kérdező kommentje:

Idegen mint hogy nem tudom ki ő, hány éves, hol lakik, miket szeret. Az ilyen alapok. Ezek nélkül max. segíteni tudok, mert azt se tudnám ki ő. A nem érti meg hogy ha elkezdem mesélni milyen nehéz volt ez meg az a domain akkor értse és ne kelljen minden 2. szavamat megmagyarázni.


Teljesen kezdő is okés, elvégre én segítettem barátaimnak is. Már ha nem 1 hónapig tart AR16 eljutni.

Én AR41 vagyok jelenleg EU szerveren.

Discordot használok, szóval igen, alapból az is jó vagy épp játék közben is, bár ez lehet nem mindig jönne össze. Szervereket kerestem de régi volt, kihalt stb.

És amúgy se tudok beilleszkedni egy 50 fős szerverre.

2022. febr. 10. 05:19

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!