Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nyugodt, pozitív, érett lány...

Nyugodt, pozitív, érett lány barátságra 22 éves normális fiúval?

Figyelt kérdés

Csak barátkozás... Kevés esélyt adok párkapcsolatnak, mert az eddigiekben sok kényelmetlen dolog volt számomra.


A lányokkal szeretek beszélgetni, mert van egy érdekes, igazán más szemszög amin át látják a világot.


Most nincs lány barátom egy rövid ideje. Nagyon jó lenne egy, mert nekem ritka az, hogy nincs.


Nem is tudom, mit írjak magamról. Miután leírom mindegyik olyan rossznak tűnik. Pedig pozitív, életerős embernek érzem magam általában.


Úgy érzem örökké tudnék ide írni. Teljesen elbambulok azon, ahogy a szavakat írom, és ahogy fénylik a telefonom képernyője.. Pont ezt akartam elérni, hogy ébren maradjak és babráljak a telefonommal, mert egy barátomat várom, hogy feljöjjön a lakásomba. Eszembe jutott. Úgy tűnik a célt sikerül elérni.


Ja tényleg, a kérdésről. Szeretnék egy lány barátot.. Mert.. Nagyon élvezni szoktam a lányok társaságát, ha a lány jókat mond, szép a személyisége. Kíváncsi, érdeklődő, nyitott arra hogy beszéljen magáról és véleményt mondjon. És még sok jó tulajdonság. De nem csak ebből áll egy személy, egy oldalból. Nyilván van a személynek negatív oldala is, de azzal nagyon jó beszélgetni, akik pozitívak többnyire. De vannak lelkileg beteg, de nagyon különleges és vonzó (bármilyen kapcsolatra).


Na, ez már szerintem túl hosszú kérdés lett.



#Kulccszó:)
2022. febr. 8. 20:48
 1/10 A kérdező kommentje:

A kérdést sokáig írtam, csak rövidre sikerült, mert túl sokat töröltem belőle.


Amúgy nem írnék magamról sokat, mert nem esik jól ilyen személyes dolgokat írni minden jöttmentnek. :D

2022. febr. 8. 20:49
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint, ide a kérdésemhez nem akarok írni, privátban ismerkedeskor természetesen igen.
2022. febr. 8. 20:50
 3/10 anonim válasza:
Szóval én csak egy jöttment vagyok. :c
2022. febr. 8. 21:04
 4/10 anonim válasza:
Ohm, kicsit osszefuggestelenul irsz. Minden oke?
2022. febr. 8. 22:31
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem vagy jött ment!

:) minden jó.

2022. febr. 9. 06:28
 6/10 anonim válasza:
Hát amúgy adom a mondani valót bár tényleg kicsit fura. De biztos csak nem tudtad itt megfelelően kifejezni magad, megesik.
2022. febr. 9. 06:30
 7/10 A kérdező kommentje:
Álmos voltam nagyon, és fáradt. 10 órát dolgoztam aznap és keveset aludtam.
2022. febr. 9. 12:10
 8/10 anonim válasza:
Mit dolgozol am?
2022. febr. 9. 12:14
 9/10 A kérdező kommentje:
Mivel gyorsan kellett egy valamennyire jól fizető munka, ahol egyedül lehetek a "szabadban", ideiglenesen elfogadtam egy barátom invitálását és parkolóőrnek álltam Budapesten.
2022. febr. 9. 14:28
 10/10 anonim válasza:
Én szívesen barátkoznék. :)
2022. febr. 10. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!