Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Keresi más is önmagát?

Keresi más is önmagát?

Figyelt kérdés
Nem találom önmagam, hogy miben teljesedhetnék ki. Hogy mire vágyom igazán. Van, aki hasonlóan érez és szeretne beszélgetni?

2022. febr. 8. 19:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én is így érzem magam. Te milyen idős vagy?
2022. febr. 8. 19:27
 2/11 anonim válasza:

Férfiként valahogy így vagyok:

[link]

2022. febr. 8. 20:48
 3/11 anonim válasza:

én pontosan tudom, de azt is tudom mi gátol ebben

viszont voltam én is elveszett

mennyi idős vagy?

2022. febr. 8. 23:04
 4/11 anonim válasza:
Én is így vagyok sajnos, pedig már lassan 40 leszek. Igazából sok minden érdekel, de nincs egy valami, ami úgy igazán beszippantana, ezért sokszor csapongok, máskor meg csak úgy vagyok, nem foglal le semmi. Nem a legjobb érzés.
2022. febr. 8. 23:06
 5/11 anonim válasza:
Nem találom önmagam. Amióta az eszemet tudom kívülállónak érzmem magam, nem tartozom sehova. Mindenbe belekezdek, aztán otthagyom az egészet. Egy ideje próbálom fejleszteni magam spirituális úton, amiből sokat is tanultam már, de még mindig nem tudom hol a helyem... Remélem mindenkinek sikerül végül az élete!
2022. febr. 9. 01:19
 6/11 anonim válasza:
Az utobbi idöben ugyan ezt erzem. 30eves nö vagyok, es nem erdekel jelenleg semmi, es nem is köt le, nincs hobbim. Dolgozom, majd delutan alvas/ vagy tvnezes. Aztan koran lefekszem, es kezdödik elöröl a nap. Elveszettnek erzem magam, es nem tudom, hogy lepjek ki ebböl.
2022. febr. 9. 07:06
 7/11 anonim válasza:
Én is így vok sajna.
2022. febr. 9. 07:07
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 20 vagyok, az lemaradt.
2022. febr. 9. 21:26
 9/11 anonim válasza:

Jelenleg én is ezt érzem. Csak azt tudom, hogy pedagógusi pályára szeretnék állni, mert valamiért ez hihetetlenül vonz (a szar fizetés ellenére), de fogalmam sincs, ezen belül mi lenne nekem a megfelelő irány. Főleg a kicsi, cuki gyerekeket szeretem, velük jövök ki jól, viszont valahogy mégis arra vágyom, hogy legyen egy középsulis osztályom, akiket végigvihetek az érettségiükig megnézhetem, ahogy szalagavatóznak, ballagnak, osztálytalálkozón megláthatom, ki mire vitte.

A baj csak az, hogy nagyon nyomi, megfelelési kényszeres vagyok, könnyen feladok dolgokat, amibe belekezdek (így abban sem vagyok biztos, hogy a képzést elvégzem-e) másrészt ugyan kijöttem az osztálytársaimmal, de mindig kicsit ez a "különc, de kedves" voltam. Nem tudom, egy tanárnak milyen típusú ember megy legtöbbször. Nem vagyok hatalommániás, idegbeteg, súlyos feminista vagy valláskárosult, átlagosnak tartom magam. Ha valami érdekel, arról nagyon sokat tudok beszélni és energikus is vagyok, ha lelkesedem valamiért.

Csak most itt lett bennem egy jó nagy dilemma, hogy kicsik, akikkel kijövök, kevesebb ideig kell tanulnom, kényelmes, általam ismert kisváros vagy nagyobb kamaszok, akikkel vagy megvan a közös hang vagy nem és menjek a fővárosba (ami szintén ilyen beingázós távolság akár) és kezdjek bele az 5-6 évbe, ami már olyan hosszú idő, hogy ott van a félsz, hogy mi lesz, ha otthagyom meg ugye nagy hely, nem ismerek ott senkit, nem találom magam fel, eltévedek...stb

2022. febr. 10. 00:56
 10/11 anonim válasza:
Már évek óta ez van
2022. febr. 10. 01:08
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!