Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkednél egy zenész- és...

Ismerkednél egy zenész- és költőpalántával?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves srác keresi barátját! Az úr gitározik és élete a rock zene. Koncertre járó típus, magyar rocker, a kedvenceiről is objektíven alkot véleményt (tehát ha valami szar akkor az szar). Nehezen kommunikál, ezért keres inkább online formában barátot. Pár dolog róla: több forrásból származó információ, hogy jó személyisége van. Életét úgy éli, hogy inkább nevet a saját nyomorán, mintsem sírjon. A zene mellett informatikusnak tanul és emellett költői tevékenységet is folytat. Versei sokszínűek, barátai tehetséges költőpalántának tartják. Az úriember egyben gamer is. Bővebben a zenélésről: 13 hónapja gitározik, de érdeklődik emellett a basszusgitár iránt is. Tanára szerint nagyon tehetséges az úr és jó gitáros lehet belőle.


Összefoglaló: zenész, költő, informatikus, rocker:D


Ha érdekel egy ilyen ember, dobj egy privát üzenetet, mindegy, hogy fiúnak vagy lánynak születtél:)



2022. febr. 4. 22:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ezt még elolvasni is kínos volt.
2022. febr. 4. 22:58
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom
2022. febr. 4. 23:14
 3/14 anonim válasza:
több szerénységet
2022. febr. 4. 23:17
 4/14 A kérdező kommentje:
Általában szerény vagyok, de amit a gitárral kapcsolatban írtam ott nem csak mondják, hogy tehetséges vagyok, hanem tényleg annak is gondolom magam. Ha már az önbizalom a béka segge alatt van 2 emelettel, akkor legalább egyetlen jó tulajdonságom hadd emeljem ki.
2022. febr. 4. 23:22
 5/14 anonim válasza:
Ne csesztessétek már, ő is említette, hogy társas interakciók terén hátrányos helyzetű. xD Ez a fura szöveg csak ennek az igazolása.
2022. febr. 4. 23:31
 6/14 A kérdező kommentje:
Olvastam én már ennél kringébb szöveget is:D
2022. febr. 4. 23:36
 7/14 anonim válasza:
Chaplin gyerektartási eljárásánál is vétett már Kalifornia állam bírósága nagyobb hibát, de attól még gáz volt. :D
2022. febr. 4. 23:40
 8/14 A kérdező kommentje:
Feltűnési viszketegség, megspékelve egy kis idiotizmussal. Így írnám le a kérdésem:D Gáznak gáz de akár tovább is lehet görgetni, nem kell minden nem sablonos kérdéshez odakommentálni, hogy hű de kúva gáz:)
2022. febr. 4. 23:47
 9/14 anonim válasza:
Az önkritika jó dolog. :D
2022. febr. 4. 23:52
 10/14 anonim válasza:
Most mér, szerintem vicces ez az urazás :D
2022. febr. 5. 02:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!