Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Idősebb hölgyek! Van-e aki...

Idősebb hölgyek! Van-e aki azt vette észre, hogy a 30-as, 40-es éveiben vált vonzóbbá a férfiak szemében a magabiztossága, tudatossága révén?

Figyelt kérdés
Azért írtam a "barátság" kategóriába, mert valójában az egymáshoz "közelebb kerülését" szerettem volna érzékeltetni a két különböző nemnek ezzel a fogalommal. Ezenkívül furcsállom egy kicsit, hogy a férfi-nő barátságokat valahogy jelentéktelennek tartja a társadalom a párkapcsolatokhoz képest. Pedig szerintem ezeknek a barátságoknak SOKKAL NAGYOBB ÉRTÉKE van, mint gondolják sokan...

2022. febr. 3. 06:02
 1/10 anonim válasza:
Igen, van benne valami
2022. febr. 3. 08:44
 2/10 anonim válasza:
igen
2022. febr. 3. 08:47
 3/10 anonim válasza:
Hát igen, 30 évesen kétségkívül mindenki az idős hölgy kategóriába tartozik, tulajdonképpen felháborító, hogy egyáltalán él még!
2022. febr. 3. 09:15
 4/10 anonim válasza:

Amit észrevettem, hogy szimplán magabiztosabb lettem. Mármint úgy értve, hogy azért korábban jobban bennem volt bármi kapcsán a gondolat, hogy ehhez mit szólnak mások, amaz nem ciki-e, való-e így, szabad-e úgy, stb... Jó, mindig is volt önfejűség bennem, és nem mentem mások után, mint a birka, de akkor is, voltak bennem amolyan gátlások. Aztán úgy 35 után már kevésbé, s egyre inkább alig. Baromira nem érdekel, hogy ki mit gondol vagy mond, ha gőze sincs bizonyos dolgok hátteréről és én pedig tudom, hogy jól és becsületesen cselekszem. Tehát teljesen bennem van, hogy nem magyarázkodom, nem hezitálok, nem foglalkozom idiótákkal. Ugyanakkor aki jó embernek tűnik, nyilván meghallgatom, stb, de magam nem kezdeményezek sehol semmit.

És akkor ez így oda vezet szerintem, hogy a férfiaknak is kevésbé szimpatikus, mint mikor kínszenvedősebb voltam.... Szerintem úgy érzik ők nagyobbnak erősebbnek magukat, hogyha valami szerencsétlenebben pátyolgathatnak. Vagyis akkor nyilván több esélyt látnak egy kapcsolat létrejöttéhez is alapból, tehát inkább a szerencsétlenkedőt választják, nem aki megbékélt a sorsával és magabiztosabban teszi a dolgát...

2022. febr. 3. 09:24
 5/10 anonim válasza:
Saját magam számára váltam sokkal vonzóbbá, annak ellenére, hogy fiatalon 50 kg voltam, most meg majdnem 130. Akkor tele voltam komplexusokkal, kövérebbnek éreztem magamat 50 kilósan, mint amilyen most ténylegesen vagyok, nem volt semmi önbizalmam. Akikkel jártam, azok nem szerettek, nem értékeltek. Most van egy férjem, aki imád, pedig nem tegnap jöttünk össze. Már leszarom mások véleményét, nem a világnak kell megfelelni, hanem saját magunknak és a számunkra fontos embereknek. Ha valaki számára nem vagy fontos, nem vagy megfelelő, akkor azzal az emberrel nem kell foglalkozni, ne legyen jelen az életedben. Ezek a szavak tudom, hogy nagyon nagy bullshitnek hangzanak, és egy fiatal ember semmi szín alatt sem fogja elhinni őket - én sem hittem el fiatalon - de ha szerencséje van, 40 körül majd megérti. Szánalomra méltó az olyan ember, aki az egész életét a külsőségekre alapozza.
2022. febr. 3. 09:35
 6/10 anonim válasza:

Én 30-as éveimben lettem igazán vonzó. Legalábbis szerintem. Akkor életem meg igazán a nőiességemet.

Nem feltétlenül magabiztosságnak hívnám ez. Inkább magamra találtam, megismertem magam. A hibáimmal és hiányosságaimmal együtt elfogadtam magam.

2022. febr. 3. 09:48
 7/10 anonim válasza:
Jelenleg 30 vagyok, jobban nézek ki, és jobban is érzem magam mentálisan is, mint pl. 20 évesen. Van némi tapasztalat is mögöttem a párkapcsolatokat illetően, és igyekszem csak előre nézni!
2022. febr. 3. 10:27
 8/10 A kérdező kommentje:

1-es és 2-es válaszoló: örülök, hogy egyetértünk! :)


3-as válaszoló: módosítom a harmincas korosztályról kiírtakat: ÉRETTEBB - szerintem ez már így jó lesz.


4-es, 5-ös, 6-os és 7-es válaszoló: szintén egyetértünk nagy vonalakban. (Főleg két utóbbi...)

2022. febr. 3. 10:33
 9/10 anonim válasza:
Nem vagyok nő de én azt vettem észre 34 éves koromra, hogy jó vagyok.
2022. febr. 4. 16:06
 10/10 anonim válasza:
Igen,én is nagyratartom a férfi-női barátságot. Próbálom viszont összerakni a kérdésedet de nemigazán sikerül... Most vonzóbbnak érzi-e magát egy érettebb nő,vagy férfi-nő barátság?
2022. febr. 5. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!