Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki írogatna egy 17 éves...

Valaki írogatna egy 17 éves sráccal? Lent rendes bemutatkozás rólam.

Figyelt kérdés

Haliii:DD


Nem is tudom, hol kellene kezdeni, hogy ne legyen túl sablonos és erőltetett..

Pár ismerősöm titokzatosnak vagy furának tart, mert csendesebb vagyok, de könnyen elindul a szólavina, ha jónak és értelmesnek vélem a társaságot:D

Arra szeretnék kilyukadni, hogy, ha a közös hang megvan, eléggé nyitott tudok lenni:)

Nagyon fontos nálam a bizalom és az őszinteség. Nem szeretem a másikat kigúnyolni, inkább megsajnálom (kb ösztönösen) és segíteni akarok rajta.

Tehát szeretem a másikat meghallgatni és tanácsokkal ellátni, támogatni őt. Inkább az a típus vagyok, aki racionálisan közelíti meg a dolgokat, az "érzelmek nyelvén" kevésbé értek.


Csak irogatni szeretnék, nem párkapcsolatot keresek, szimpla barátit. Szeretek lelkizgetni, naa..:D

És tisztában vagyok azzal, hogy ezek általában nem tartanak tovább, mint 2-3nap, de én azért adnék neki lehetőséget.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha jobban megismernél, privátban tudsz írni:) Előny, ha te is írsz magadról kezdetnek egy kicsit és folytathatjuk a beszélgetést, másik platformon:)


2022. febr. 1. 16:49
 1/9 A kérdező kommentje:
És a lényeget ki is felejtettem, hogy lányokkal szeretnék beszélgetni.
2022. febr. 1. 16:54
 2/9 anonim válasza:
Ha csak írogatni szeretnél és nem párkapcsolatot, akkor a fiúkkal is lelkizhetnél, ha valóban ez a célod. Te inkább hátulról és alattomosan próbálod becserkészni a lányokat, hogy jaj aranyos, intelligens fiú vagyok, aki lányokkal lelkizne és tudom nem lesz belőle semmi, de azért én szívesen segítenék...
2022. febr. 1. 17:00
 3/9 A kérdező kommentje:

17:00: Teljesen jogos lehet a feltételezésed, mert nem indokoltam meg, hogy miért lányokkal szeretnék irogatni.


Én más srácokkal nem tudok lelkizgetni, se beszélni magamról mélyebben is. De családon belül se, ha hiszed, ha nem.


Szándékaim pedig tiszták, ha valamit akarok/szeretnék azt elmondom. Az őszinteségben hiszek, nem pedig a folyamatos játszmákban vagy hisztizésekben. Egyszóval az egyenes kommunikációban.


Ha párt keresnék, azt másformában is megtehetném.

2022. febr. 1. 17:07
 4/9 anonim válasza:

(nem tudom, miért kell letámadni ebben a kategóriában a kérdezőket - 2-es most jobb neked? te ebből élsz, hogy letámadsz másokat? ha nem szimp. a pár sor, akkor inkább ne írj)

- - - -

Kérdező, nem akarok levelezni veled (más korosztály), de ajánlanék neked két könyvet - léleképítéshez, mert sajnos azt veszem észre, ez az iskolákból kimarad, és sok tizenéves azt sem tudja, mi hiányzik, mi baja. Ha tudod, vedd meg, vagy vedd ki könyvtárból, jobb, mint neten olvasni)

egy császár, hadvezér, filozófus:

[link]

és egy nagy költő:

[link]

2022. febr. 1. 18:03
 5/9 A kérdező kommentje:

18:03:

Köszi szépen a válaszod, jól esik amit írsz.


Most már biztosan megveszem az első linkelt könyvet, mert nem te vagy az egyetlen aki ajánlotta.


A második könyvre elsőnek azt hittem, hogy fontolóra veszem, de amint elolvastam, hogy Hamvas Béla volt Weöres Sándor mestere, egyből egy igenre váltott át a véleményem:D


Mostanság kezdett el érdekelni ez a teljesség, kiteljesedés témakör, és kerestem a helyet. Kicsikét nehézkes témakör, de próbálom felfogni. Kezdem érezni, hogy egyes dolgok, amik eddig homályosak voltak, azok már kevesebbek.


Köszönöm mégegyszer!:)

2022. febr. 1. 18:25
 6/9 anonim válasza:

Szívesen, örülök! Weöresnek ez egy létszemléleti írása - és igen, Hamvas volt a mestere. Marcus Aurélius naplója - melyben naplószerűen saját léleképítését írja - lelkigyakorlatos könyv. Más, mint egy teoretikus filozófus - pl. Kant, Hegel (bár őket is szeretem, de majd később), ez kimondottan a lelki fejlődéshez segítő. És milyen érdekes, M.Aurélius császár, hadvezér mesterként, tanítóként tekintett Epiktétoszra, aki nyomorék rabszolga volt... Meg lehet sejteni ebből, hogy nem a "hírnév, vagyon,rang" a fontos a lelki fejlődésben, hanem más, metafizikai éberség, emberismeret... Epiktétoszt is megnézheted, itt (ez most nem kapható:

[link]

Jó szellemi kalandozást! szia.

2022. febr. 1. 18:43
 7/9 anonim válasza:
Kérdező, minek írsz ki ilyen kérdést, ha nem is válaszolsz privát üzenetre?
2022. febr. 1. 19:17
 8/9 anonim válasza:
nekem írhatsz
2022. márc. 4. 17:01
 9/9 anonim válasza:
íratsz
2022. dec. 31. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!