Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek velem van a baj...

Szerintetek velem van a baj vagy ez altalanos problema?

Figyelt kérdés
Nagyon jo kedelyu ember vagyok rengeteget hulyeskedek, imadok elni es tarsasagban lenni viszont egyszeruen nemtudom hogy egy baratkozasnalvagy mondjuk ha egy idegennel vagy egy kollegaval beszelek hogy mikor beszeltunk eleget ugy mond vagy mikor van az a pont amikor jó benyomása van rolam vagy szimplán jól beszeltem vagy tobbet kellett volna, egyszeruen nemtudom mennyi beszedtol nem szamitok csendesnek? Felre ertes ne essék, akivel olyan a kapcsolatom azzal ez nem erdekel de vannak olyan kollegak akikkel ugyanugy fent kell tartani a kapcsolatot vagy a fonokkel valo kommunikacio soran nem akarok hulyenek tunni vagy akarmi
2022. jan. 15. 17:24
 1/2 nizijozsef válasza:
Próbáld meg a mondandódat összesűriteni 2-3 vagy négy mondatba. szerintem sikerülni fog.
2022. jan. 23. 16:12
 2/2 A kérdező kommentje:
A lenyeg hogy nemtudom eldonteni mikortol nem vagyok csendes
2022. febr. 15. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!