Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez még normális, mondhatni...

Ez még normális, mondhatni általános probléma, vagy érdemes valamit kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Két éve már, hogy minden nap 24 órában feszült vagyok akkor is ha senki nem szól hozzám. Ha valami problémát nem tudok megoldani, vagy nem úgy jön össze ahogy elterveztem, akkor egyből idegbeteg leszek ha utánna se sikerül akkor már a bőgés kerülget.Próbáltam mindenféle természetes gyógynövény kivonatokat, de nem segít. Egyedül az öngyilkosság tudata nyugtat meg valamennyire. Nem tudom, hogy meg e tudnám csinálni, csak egyszerűen megnyugtat, hogy ha nem jön össze az életem, úgy ahogy elterveztem, akkor ki léphetek.
2021. nov. 22. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenképp érdemes kezeltetni pszichológussal.

Én éveken át voltam depressziós, még talán most is az vagyok, de rengeteget javult a helyzet. Sajnos nálam olyan probléma volt, amivel nem mertem szakemberhez fordulni, mert féltem, hogy a családom megtudja, hogy miről van szó, mert még fiatal vagyok. Valahogy egyedül is ki tudtam lépni a nehezéből, de biztos vagyok benne, hogy sokkal egyszerűbb lett volna pszichológussal. Elmondhatatlan, hogy mennyivel jobb így, pedig még mindig hosszú út áll előttem.

Hidd el, hogy az élet tud szép lenni, csak meg kell látni a szépségét.

2021. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!