Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Volna kedve valakinek barátkoz...

Volna kedve valakinek barátkozni? 22/n

Figyelt kérdés

Leginkább korombeliekkel,fiúk és lányok is írhatnak.A korhatár nagyon max:30.

Lehetőleg olyanok írjanak akik 1 mondat után nem tünnek el,és nem csak annyit tudok vele kommunikálni hogy 'szia,mizu'. Somogy megyei vagyok.De nem feltétlen csak Somogyiakkal ismerkednék.Akár pestiekkel.Ha úgy alakul az ismerkedés,barátság akár a személyes találkozó is szóba jöhet.És csak barságot szeretnék semmi több.



2022. jan. 15. 12:47
1 2
 11/13 anonim válasza:

✅ 1.) Gyanút említettem, nem kamut.

✅ 2.) A válaszod elég sértődött jellegre utal :,-/

✅ 3.) Neked is meg kell értened, hogy a kiber térben bárki, bárkinek kiadhatja magát ! Ezen nem felháborodni, hanem megérteni :)

Megérteni a másikat! Hiszen a megértés, egy érzelmi beszélgetés alapját képezi !

🎵 Én azt mondom, hogy próbálj meg : többnyire pozitív közelítést használni, mint sem negatívat. Mert így nehezebben fog barátkozni, és baráti kapcsolatot fenntartani :|

💔 A válaszod akár barátibb is lehetett volna, ráadásul pont egy beszélgető partnert keresel :|

2022. jan. 16. 14:16
 12/13 anonim válasza:
Írj 22/F :)
2022. jan. 17. 11:43
 13/13 anonim válasza:
Volna
2022. jan. 17. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!