Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek tudok segíteni?

Valakinek tudok segíteni?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

Csak gondoltam írok egy témát azon fiatal személyek részére akik szeretnének névtelenül a problémáikról beszélgetni egy idegennek. Fiatal tanuló vagyok akit az élet elég rendesen megrugdosott de azért állom a sarat. Várom üzeneteiteket, lehet szó párkapcsolatról, családról, magányról, bármiről. Remélem ki tudom majd nyitni néhányótok szemét hogy az élet gyönyörű! 😃✌️


Vigyázzatok magatokra, és erőt egészséget!

(?)

20F



2022. jan. 5. 00:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
De nagylelkű vagy ma. Más problémája az más problémája, ne vállald magadra. Örülj, hogy még (!!) “állod a sarat” és csajozz inkább, mert az élet rövid, mindenki megoldja a saját problémáját, nem kell neked beleütni az orrod, inkább töltsd hasznosan az időd. Nem beszélve arról, hogy 20 éves vagy , honnan a 7 lábú fenéből lenne mégis élettapasztalatod? Orrod a tojáshéj még Kistöki!
2022. jan. 5. 01:29
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szavakat, mi okból gondolja hogy csak ma vagyok nagylelkű? És meg ne haragudjon de elég nagy általánosítás hogy életkoromból levonja hogy mennyi dolgon mentem át. Stroke, és agyvérzés, szívcsere, legjobb barátom elvesztése betegségben, másik pedig öngyilkos lett, és ekkor még a 18at töltöttem, gyógyszeren élek napról napra hogy ne kapjak újra strokeot de igaza van,a tojashéj a seggem alatt
2022. jan. 5. 02:02
 3/11 anonim válasza:
Segíthetsz rajtam,ha elmondod az e heti nyerő lottószámokat.Köszi😁
2022. jan. 5. 09:24
 4/11 anonim válasza:
Biztos nem akart rosszat az első válaszoló sem, csak az ő szemszögéből nézte. Ha van rá energiád, örömöt okoz ez, akkor segíts másoknak, biztos lesz aki megkönnyebbül, ha elmondhatja a problémáit 😊!
2022. jan. 5. 11:48
 5/11 anonim válasza:
Ha újra regisztrálna a kérdést feltevő nekem írhatna!
2022. jan. 5. 13:36
 6/11 anonim válasza:
Hát ez gyorsan ment. Törölte is magát, mire kijózanodott. :D
2022. jan. 5. 16:37
 7/11 anonim válasza:
Szerintem inkább a negativ komment miatt törölte magát.
2022. jan. 6. 08:07
 8/11 anonim válasza:
Volt olyan is?!
2022. jan. 6. 12:18
 9/11 anonim válasza:
8 szerintem az #1 re gondolnak, mint negatív válasz, bár szerintem is csak a saját nézőpontját írta le.Gondolom hogy első válasz, ezért esett rosszul a kérdezőnek.
2022. jan. 6. 13:02
 10/11 anonim válasza:
Hát, ezen az oldalon is kaphatott volna nagyobb oltást is akár. Ha ezek után törölte magát, lehet nem is akkora baj ...
2022. jan. 6. 13:30
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!