Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve beszélge...

Valakinek lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is Boldog új évet szeretnék kívánni mindenkinek! Nagyon régóta küzdöm szorongással, illetve ez sokszor áttér pánikba. Bármikor előtér sajnos, volt olyan hogy a bolt közepéről kellett kiszaladnom mivel begörcsölt a gyomrom, voltam pszichológusnál is ő említette hogy ez szorongás és vannak ilyen típusú emberek. A gond az hogy elléggé lehangolt illetva magányosnak érzem magam:( Nincs senki akivel beszélgetni tudnék főleg erről a témáról, az életem mindennapja egy küzdelem élni de küzdök tovább ahogyan eddig is csak a magány ami kiábrándít egy ideig jó is volt, és hogy őszinte legyek már annyit vagyok egyedül hogy hozzá is szoktam, imátkozni szoktam, sokat segít,de jó lenne ha lenne mellettem egy megértő empatikus ember. Lenne kedve valakinek beszélgetni.

17/L nem sokára töltöm a 18-at.

Válaszokat előre is köszönöm!


2022. jan. 3. 19:41
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Jó éjt neked!
2022. jan. 5. 17:39
 22/25 anonim válasza:
3as választ én adtam. Ha szeretnél beszélgetni, írj rám. Megoldani nekem sem sikerül száz százalékra,de beszélgethetünk, otletelhetunk,mit lehetne kipróbálni.
2022. jan. 5. 17:51
 23/25 anonim válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben, de nem tudok segíteni, mert kapcsolatban vagyok
2022. jan. 5. 23:09
 24/25 A kérdező kommentje:
23:végre egy hűséges ember a párjával szemben.
2022. jan. 6. 09:45
 25/25 anonim válasza:
Mit főznek neked ma?
2022. jan. 6. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!