Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Unatkozok, aludni sem tudok,...

Unatkozok, aludni sem tudok, van itt/így valaki más is?

Figyelt kérdés
Már szellőztettem is, tejet is ittam.
2021. dec. 28. 06:20
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Szia, én rettentően megvagyok fázva, tegnap meghültem, reggelre taknynos lettem.

Szétszakad az agyam!

2021. dec. 30. 05:58
 12/23 anonim válasza:

Gyors gyógyulást kívánok! (Remélhetőleg nem koronavírus, vagy annak egyik mutánsa. Be vagy oltva? Hányszor?)


Kismértékben én is megfáztam, de nem olyan súlyos tünetek. (Időnként tüsszögök, de nem feszíti szét a fejemet a túlzott nátha.)


Fontos, hogy valahogy eljuss a patikába forró italért, amely a megfázás öt tünetét is csillapítja (gondolom, ismered őket, nem kell leírnom.)


Vagy akár elküldj valakit a családból, hogy megvásárolja számodra...

2021. dec. 30. 06:03
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszi,

Mézes csipkebigyós teát főzök.

2021. dec. 30. 06:09
 14/23 anonim válasza:

Váljon egészségedre az a tea! Még egyszer gyors gyógyulást kívánok! :)


Remélem, hogy nem hiányzol a munkahelyedről túl sokat, amennyiben dolgozó/munkaképes korú vagy! Esetleg iskolai szünet van most? Feltételezem, hogy a téli/karácsonyi szünet van éppen...


Hány éves vagy és milyen nemű? Szabad érdeklődni?

2021. dec. 30. 06:15
 15/23 A kérdező kommentje:
Na Tippeld meg!
2021. dec. 30. 06:19
 16/23 anonim válasza:
Húsz és ötven év közötti férfi!
2021. dec. 30. 06:28
 17/23 anonim válasza:
60+-os vagy 12 mert tejet meg mezes csipkebogyóteát iszol.
2021. dec. 30. 06:31
 18/23 A kérdező kommentje:

Micsida elmélet, valóbban ezekre a számokra utalhat is!


Na 16 jól írja! 39 vagyok.


Te mennyi körül vagy?

Értelmes rendes tagnak tűnsz!

2021. dec. 30. 06:37
 19/23 A kérdező kommentje:
Helyesen nem nagyon tudok írni, azt tudom.
2021. dec. 30. 06:44
 20/23 anonim válasza:

16-os válaszoló vagyok. 47 és fél éves hölgy.


Nem olyan szakaszban van most az életem, hogy gond nélküli párkapcsolatot tudnék kialakítani. De vannak nagyon jó barátaim (férfiak.) A szívük foglalt más irányban, és nem vagyok "tolakodó" típus.


Javarészt hivatali jellegű kapcsolataim vannak. Ezek jobban működőképesek és hosszabban/zökkenőmentesebben eltartanak.


A barátnők valahogy nem "sikerülnek" igazán ebben az életszakaszban. (Magánytól szenvednek, munkanélküliségtől, rossz párkapcsolattól/házasságtól...)


Remélhetőleg azért sikerrel jársz. Sok szerencsét kívánok!

2021. dec. 30. 06:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!